Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ANUNT!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

ANUNT!! Empty
MesajSubiect: ANUNT!!   ANUNT!! Icon_minitimeJoi Oct 30, 2008 11:34 am

In ciuda faptului ca am admis PNA-uri cu mai multe aliante si a faptului ca am incercat mai mereu sa mentin pacea si balanta pe acest server lasand membrii CLAN sa fie atacati de alti jucatori de nivel apropiat [doar asa e jocul] anumite persoane se dovedesc a fi lipsite de bunul simt elementar sau de recunostinta si cum se vad cu un nivel mai mare sau cu arme noi considera ca al lor e serverul si nimic nu ii mai poate opri sau mai rau altii uneltesc tot felul de strategii impotriva CLAN.
In consecinta, cu tot respectul pt cei cativa jucatori care merita intradevar PNA [se stiu ei, nu este nevoie sa ii numesc] voi anula orice fel de intelegere privind parteneriatele.
De acum inainte va incepe o perioada in care mila va fi ceva rar intalnit indiferent ca este vb de jucatori slabi sau puternici, CLAN nu va mai accepta PNA sau Parteneriate cu nici o alianta, vor exista doar PNA cu aceia pe care CLAN ii socoteste demni de asta, cei care au stiut sa isi pastreze cuvantul dat cu mult timp in urma, [o lista cu acestia va fi postata]
EU in numele CLAN am incercat sa las multe sa treaca ..injuraturi, amenintari, orgolii, mila, etc...insa vad ca pe zi ce trece cuvantul meu are valoarea zero in fatza unora, incercarea mea de a convinge anumiti jucatori sa isi respecte promisiuniile este considerata prostie si mai rau am obligat membrii sa accepte atacuri, sa nu riposteze, unii chiar au fost dati afara pt asta, totul pt binele celor care acum calca vorbele mele in picioare, ma desconsidera si joaca dublu.
Nu ma intereseaza locul in clasament, nu ma intereseaza cine va parasi alianta in urma hotarari mele,cei care doresc sunt liberi sa o faca.
Bafta tuturor, respect celor care au fost alaturi de CLAN si au stiut sa aibe Onoare.

Vanatoarea incepe.

Later edit:

Lista PNA individual cu alianta CLAN
------------------
------------------
ALLY GND
Stapanul
morbidangel
elco
-------------------------------
ALLY MOD
DRobitza
-------------------------------
ALLY ELLE
lissa
-------------------------------
Daca cineva din cei mentionati nu mai doreste PNA-ul este rugat sa posteze.


Ultima editare efectuata de catre necro in Joi Noi 13, 2008 3:18 am, editata de 4 ori
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
kronax

kronax


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 53
Data de inscriere : 04/09/2008

ANUNT!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT!!   ANUNT!! Icon_minitimeJoi Oct 30, 2008 11:45 am

iti dau perfecta dreptate necro . ONOAREA mai presus de toate . nu numai in joc. pacat de tine ca radiezi de onoare, bunatate si respect . se vede prin ceea ce zici si ceea ce faci . insa vezi tu ca nu merita de multe ori sa inchizi ochii si sa iti calci pe principii . asta e . e fix problema lor ca si-au incalcat cuvantul . pe langa faptul ca nu mai au cuvant au ajuns si "curvele" server-ului . se muta din alianta in alianta numai sa nu-i mai atacam , apoi cresc putin se intorc si lovesc . ai luat o decizie forte buna . respect si raman in continuare alaturi de CLAN
Sus In jos
hotza




Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 26/10/2008

ANUNT!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT!!   ANUNT!! Icon_minitimeJoi Oct 30, 2008 12:56 pm

chiar daca nu's inca considerat ca fiind un membru CLAN pe buna dreptate pentru ca a-ti vazut fel si fel de oameni fara sa jignesc si sa te superi pe mine NECRO stiai si tu din viatza de zi cu zi ca atunci cand ejti bun si respecti ajungi sa fi considerat fraier....voi incerca sa fac cat pot de mult pt CLAN aja cumm si CLAN face detule pentru mine.....


TOT RESPECTUL PENTRU CEI CARE RESPECTA....SI TOT RESPECTUL PENTRU CEI CARE MERITA RESPECTATI....
Sus In jos
Continut sponsorizat





ANUNT!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT!!   ANUNT!! Icon_minitime

Sus In jos
 
ANUNT!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: