Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 NU ati auzit parerea mea

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
SmeNaR

SmeNaR


Numarul mesajelor : 2
Respectarea regulilor : NU ati auzit parerea mea 221010
Data de inscriere : 01/11/2008

NU ati auzit parerea mea Empty
MesajSubiect: NU ati auzit parerea mea   NU ati auzit parerea mea Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 1:57 am

Bine v-am gasit dragii mei prieteni/dusmani..
Sa ma prezint? nu cred ca mai este nevoie sa ma prezint, va dati seama dupa numele meu de pe acest forum.

Am deschis acest topic din cauza ca celalalt topic a fost inchis si nu am apucat sa-mi spun parerile.
Am tot dreptul sa deschid acest topic pentru ca din cate am vazut in topicul inchis... s-a folosit numele meu acolo, s-au spus unele lucruri despre mine si pe care NIMENI nu le poate dovedi.

Parerile mele sunt:

1. Pentru necro:

necro (9/13/2008 1:02:51 PM): nu am nevoie de membri fara demnitate in CLAN

SE VEDE CE MEMBRII TII IN ALIANTA TA CU "RENUME"

####################################################

necro (9/14/2008 12:18:47 AM): ti-am mai spus nu ti-ai ales de la inceput alianta care trebuie (cand eram in MOD)

CU TOATE CA AI FOST LA UN PAS SA MA ATRAGI IN CLAN CAND M-AI INVITAT SI MI-AI SPUS CA PENTRU TINE PAR DE INCREDERE ... NICIODATA IN VIATA VIETILOR MELE NU AM SA CALC IN ALIANTA TA CU "RENUME"

####################################################

necro (9/30/2008 12:51:18 AM): daca ai avea minte ai dialoga
necro (9/30/2008 12:51:25 AM): si cu madelaine si cu vlad
necro (9/30/2008 12:51:28 AM): si cu cristi
necro (9/30/2008 12:51:35 AM): nu au 17 ani
necro (9/30/2008 1:08:06 AM): vlad si-a sacrificat sute de pietre cu transformariile tot pt misiuni de vanatoare ...speciale....pt a modera pe unii
necro (9/30/2008 1:08:13 AM): nu se merita
necro (9/30/2008 1:08:22 AM): sloganul e simplu
necro (9/30/2008 1:08:44 AM): "Daca Nu Esti Cu Noi! Esti Impotriva Noastra!"

Minte AM .. daca tu tragi concluzia ca nu am .. TE INSELI AMARNIC.

MADELAINE??? CE SA DIALOGHEZ EU CU EA??
DE AZI INAINTE O FAC TARFA MEA .. O PUN IN LESA

PIETRE SACRIFICATE???? Din cate s`a vazut .. din milogeala =)))

Ce pretentii ai necro despre restul membrilor aliantei tale cu "renume", cand oamenii tai de "baza" injura ca la usa cortului si cersesc pietre, si "respecta" regulamentul(atac organizat) ??

As mai avea cate ceva de spus .. dar ma opresc aici pentru ca nu are rost sa mai spun si alte lucruri
Respect necro..
HunterLords *CLAN* " Rules "
####################################################

2. Pentru lordvladyk, SemiZeu, MAD-HUNTER sau cum vreti sa-i spuneti voi:

CE AS PUTEA SA ZIC DESPRE TINE DOMNULE "SKILL" ??
VREI SA STII CE AS PUTEA SA ZIC DESPRE TINE... EI BINE .. TE ASTEAPTA VREMURI GRELE.
AFLA CA NU AM SA-TI ZIC NIMIC PENTRU CA ESTI UN NIMIC!!! Poc

ITI ZIC AGAIN .. DE AZI INAINTE DRAGA TA SOTIE VA FI TARFULITZA MEA IN JOC

The End.

PS: Inainte de a inchide acest topic sau de a ma bana .. necro vreau sa`ti aud parerea.



Banat pt insulta. -necro
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

NU ati auzit parerea mea Empty
MesajSubiect: Re: NU ati auzit parerea mea   NU ati auzit parerea mea Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 3:00 am

In calitate de lider al aliantei CLAN iti voi raspunde pe scurt, desi nu ai merita....

SmeNaR a scris:
Bine v-am gasit dragii mei prieteni/dusmani..
Sa ma prezint? nu cred ca mai este nevoie sa ma prezint, va dati seama dupa numele meu de pe acest forum.

Am deschis acest topic din cauza ca celalalt topic a fost inchis si nu am apucat sa-mi spun parerile.
Am tot dreptul sa deschid acest topic pentru ca din cate am vazut in topicul inchis... s-a folosit numele meu acolo, s-au spus unele lucruri despre mine si pe care NIMENI nu le poate dovedi.

Parerile mele sunt:

1. Pentru necro:

necro (9/13/2008 1:02:51 PM): nu am nevoie de membri fara demnitate in CLAN

SE VEDE CE MEMBRII TII IN ALIANTA TA CU "RENUME"

####################################################

necro (9/14/2008 12:18:47 AM): ti-am mai spus nu ti-ai ales de la inceput alianta care trebuie (cand eram in MOD)

CU TOATE CA AI FOST LA UN PAS SA MA ATRAGI IN CLAN CAND M-AI INVITAT SI MI-AI SPUS CA PENTRU TINE PAR DE INCREDERE ... NICIODATA IN VIATA VIETILOR MELE NU AM SA CALC IN ALIANTA TA CU "RENUME"

####################################################.

Pt inceput..NU judeca toata aliananta din perspectiva catorva membri care "te-au suparat" atacandu-te, sau care ti-au vorbit urat... te-am invitat in alianta mea pe la lvl 35 daca imi amintesc bine,ideea era sa gasesc oameni de treaba,deosebiti pt CLAN, se vede treaba ca in privinta ta m-am cam inselat daca ai o gandire asa scurta si judeci atat de "ieftin"... nu cunosti bine restul membriilor, lordvladik nu este un etalon al aliantei si nici un simbol dupa care poti eticheta o alianta.Intelegi de aici ce vrei.NU ma privesc chestiunile personale ale membrilor, de unde au pietre si ce fac ei pt pietrele alea,nici conflictele de ordin moral atat timp cat nu influentzeaza alianta[certuri,discutii in alianta, tzepe intre membri].

SmeNaR a scris:
necro (9/30/2008 12:51:18 AM): daca ai avea minte ai dialoga
necro (9/30/2008 12:51:25 AM): si cu madelaine si cu vlad
necro (9/30/2008 12:51:28 AM): si cu cristi
necro (9/30/2008 12:51:35 AM): nu au 17 ani
necro (9/30/2008 1:08:06 AM): vlad si-a sacrificat sute de pietre cu transformariile tot pt misiuni de vanatoare ...speciale....pt a modera pe unii
necro (9/30/2008 1:08:13 AM): nu se merita
necro (9/30/2008 1:08:22 AM): sloganul e simplu
necro (9/30/2008 1:08:44 AM): "Daca Nu Esti Cu Noi! Esti Impotriva Noastra!"

Minte AM .. daca tu tragi concluzia ca nu am .. TE INSELI AMARNIC.

Te-am sfatuit in nenumarate randuri [asta pana nu mi-ai dat ignore pe joc si pe mess] sa porti o conversatie normala fara a face pe grozavul si a ameninta cu fiecare din membrii CLAn care te "deranjeaza" , insa tu ai socotit ca e mai bine sa ataci [aratand astfel cat de macho si dur esti tu] sau chiar si cand ai "dialogat" ai facut-o vb de sus[asa cum ai incercat sa faci si cu mn]... ar trebui sa inveti ca amenintariile nu tin [poate la pustii de 10 ani] in consecinta ai fost atacat [daca nu iti revizuiesti atitudinea vei mai fi].Amenintand si insultand nu te deosebesti cu nimic fatza de cei pe care ii critici.

SmeNaR a scris:
Ce pretentii ai necro despre restul membrilor aliantei tale cu "renume", cand oamenii tai de "baza" injura ca la usa cortului si cersesc pietre, si "respecta" regulamentul(atac organizat) ??

As mai avea cate ceva de spus .. dar ma opresc aici pentru ca nu are rost sa mai spun si alte lucruri
Respect necro..

Repet lordvladik nu este un etalon in alianta dupa care poate fi judecata CLAN, daca mai ai ceva de spus trebuia sa o faci [pt ca urmeaza banul]...respectul tau e fals, la fel si "prietenia" care ai aratat-o[eu nu tin conv de pe mess sau irc pe care sa le postez pe forum].

SmeNaR a scris:
2. Pentru lordvladyk, SemiZeu, MAD-HUNTER sau cum vreti sa-i spuneti voi:

CE AS PUTEA SA ZIC DESPRE TINE DOMNULE "SKILL" ??
VREI SA STII CE AS PUTEA SA ZIC DESPRE TINE... EI BINE .. TE ASTEAPTA VREMURI GRELE.
AFLA CA NU AM SA-TI ZIC NIMIC PENTRU CA ESTI UN NIMIC!!! Poc

ITI ZIC AGAIN .. DE AZI INAINTE DRAGA TA SOTIE VA FI TARFULITZA MEA IN JOC

The End.

Repet[poate reusesti sa intelegi]daca insulti si tu mai departe nu esti cu nimic mai bun decat cel care te-a insultat, eu ti-am dovedit de atatea ori pe mirc ca pot fi injurat in nenumarate feluri fara sa imi pese si fara sa iti dau replica in acelasi fel, deci daca ar fi sa etalonam membrii unei aliante , as arata cu degetul spre tine acum asa cum arati tu cu degetul spre membrii CLAn care te-au insultat.Deci nici din faza asta nu ai invatat nimic, astfel nu inteleg cum lordvladik vs smenar s-a transformat in smenar vs madelaine....inca odata daca nu ai inteles ...nu te deosebesti cu nimic de vlad prin comportamentul tau exprimat mai sus.

In concluzie "prietene" am incercat sa fiu mereu rezonabil cu tine,nu m-am implicat [poate un 1%] in atacuri asupra ta desi tu ai continuat sa ataci CLAN, in speranta ca e un adevar aici "Minte AM .. daca tu tragi concluzia ca nu am .. TE INSELI AMARNIC" ..insa vad ca nu ma insel amarnic, am incercat sa mediez intre tine si CLAN asta pana mi-ai dat ignore iar in ultima instanta cand am ajuns la capatul rabdari ti-am scris necro (9/30/2008 1:08:44 AM): "Daca Nu Esti Cu Noi! Esti Impotriva Noastra!"
Deci cam atat am avut de spus, cat despre alianta mea de "renume" daca nu ii cunosti nu vb nimic..pacat ca nu am mesajele din fosta ta alianta in care se vedea cat de "bine " te vorbeau colegii tai si cat de "frumos" le vorbeai si tu lor.Am crezut ca te-ai schimbat, insa vad ca nu este asa.
Retine atat, cum vei actiona tu pe viitor asa va actiona si CLAN in ceace te priveste.
Bafta


PS.Ai dreptul la replica, asta ca sa vezi ca mai pot arata bunatate asa cum am aratat mereu atat prietenilor cat si dusmanilor, apoi vei lua ban pt insulta.
Recunosc am greselile mele, cea mai grava dintre ele a fost ca am incercat sa mentin o balanta pe acest server 10 si nu am lasat membrii sa se "desfasoare" asa cum ar fi trebuit, acum nu mai erau atatea "guri" care sa imi reproseze atat si atatea.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

NU ati auzit parerea mea Empty
MesajSubiect: Re: NU ati auzit parerea mea   NU ati auzit parerea mea Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 2:48 pm

[quote="SmeNaR"]Ce pretentii ai necro despre restul membrilor aliantei tale cu "renume", cand oamenii tai de "baza" injura ca la usa cortului si cersesc pietre, si "respecta" regulamentul(atac organizat) ??

cum spuneai tu despre respectarea regulamentului...eu te-am atacat din 29.10.08 pana in 01.11.08 de 6 ri prietene din care 2 au fost infrangeri si o singura data ai te-am lasat pe 0....eu din cat am citit in regulament scire sa stai cel putin 5 zile cu viata sub 25 si sa nu poti sa te dezvolti.....eu nu am vazut asta la tine...dar asa e,knd te cuprinde frica ce sa faci?...te apuci si te plangi la admini si incerci prin metode miselesti sa ii stopezi pe cei care te ataca....nu rezolvi nimic cu asta prietene...ai sa vezi...
Sus In jos
SmeNaR

SmeNaR


Numarul mesajelor : 2
Respectarea regulilor : NU ati auzit parerea mea 221010
Data de inscriere : 01/11/2008

NU ati auzit parerea mea Empty
MesajSubiect: RE   NU ati auzit parerea mea Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 2:58 pm

Voi din clan nu puteti vorbi frumos ori sa va acceptati greseliile.
Blade te'a banat pe drept, iar amenintariile tale nu te ajuta cu nimic decit sa'ti arate vinovatia si motivul pentru care ai fost banat. Dar ma rog.. nu pot cere " inteligenta " unde nu isi are locul.

Ca sa-ti demonstrez ca nu ai dreptate dragule cristianian .. te invit sa iti arat rapoartele .. ce zici ..?

Rapoartele ( faptele ) vorbesc mai tare decit cuvintele tale.
In loc sa'ti sugi degetu ca un copil mic ca ai fost pedepsit, m-ai bine ti-ai accepta greseala , asta daca esti barbat ...


Topic inchis.
Sus In jos
Continut sponsorizat





NU ati auzit parerea mea Empty
MesajSubiect: Re: NU ati auzit parerea mea   NU ati auzit parerea mea Icon_minitime

Sus In jos
 
NU ati auzit parerea mea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: