Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 asta este

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
blaf




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 02/11/2008

asta este Empty
MesajSubiect: asta este   asta este Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 10:27 pm

salut!
1)necro, desi am vb si stabilit ceva se pare ca nu se poate face nimic.
Sun, 02.11.2008 - 16:37:50 superMan te-a atacat într-un mod nedemn!
Sun, 02.11.2008 - 15:06:14 superMan te-a atacat într-un mod nedemn!
bineanteles ca l-am atacat doar pe el,numai ca e un obicei la voi in ataca si restul aliantei
2)n-am sa cobor la mintea aluia care nu stie decat sa ameninte si sa injure insa nu-i poti permite un asemenea vocabular.suntem rivali asta nu inseamna ca poate vb asa la adresa lissei si a mea.
pe el nu l-au inrait oamenii,el pur si simplu este un personaj de care nimeni nu cred ca are nevoie.vorbind pe probe este un cersator si un prost crescut.imi pare rau ca nu o sa am placere de al il cunoste personal,l-as invata in 5 min sa vb mai frumos decat ar fi visat.
3)eu am impresia ca are prea multa influenta in alianta ta din moment ce azi toata alianta nostra a fost atacata de superman.eu l-am lasat in pace cand era fara alianta si acum asa rasplateste.
4)cristian tu pe mine m-ai atacat tot la comanda si nu ma deranjeaza.eu am inteles sensul jocului si nu cred ca te-am jignit sau deranjat cu ceva.poti ataca in continuare-nu ma deranjeaza.
5)multi au venit la tine in alianta pt a scapa de mine-se stiu ei care sunt.
6)cer sa fiu scos din pna,m-am saturat sa discut pe marginea subiectului cu tine(necro) si noi sa cadem de fraieri.putem discuta in continuare de orice altceva,nu de joc
7)dupa cum vezi din nou am venit cu o gramada de argumente si de aceea cer sa fiu scos din pact.
8)as dori ca acest topic sa fie inchis sau dezbatut de oameni care merita si stiu sa-si spuna cuvantul.
joc placut celor care merita-ceilalti ne vedem in joc!
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

asta este Empty
MesajSubiect: Re: asta este   asta este Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 10:05 am

blaf a scris:

4)cristian tu pe mine m-ai atacat tot la comanda si nu ma deranjeaza.eu am inteles sensul jocului si nu cred ca te-am jignit sau deranjat cu ceva.poti ataca in continuare-nu ma deranjeaza.

nu m-ai deranjat cu nimic blaf...eu respect parteneriatele si mai ales deciziile care se iau(la nivelul aliantei)...de aceea nu te-am mai atacat...normal knd ai calcat stramb si am fost rugat sa te atac,am facut-o.....pa atacuri e bazat jocul si nu crek ar trebui sa deranjeze pe cineva...cum doresti tu blaf...HAI SA NE ARDEM =)))....
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

asta este Empty
MesajSubiect: Re: asta este   asta este Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 9:28 pm

blaf a scris:

7)dupa cum vezi din nou am venit cu o gramada de argumente si de aceea cer sa fiu scos din pact.

Cerere admisa, insa mare atentie la atacuri asupra membriilor de nivel inferior sau atacuri repetate cu scopul de a mentine viata mica sau pt. razbunare.Chestiunea "lordvladyk" este inchisa pt. mine, a fost exclus din CLAN, va putea reveni numai dupa ce isi fi schimbat stilul de abordare al acestui joc.
Nu deveni stresant in atacuri in asa fel incat sa se planga prea multi membri pt ca voi "uita" ce inseamna "a fi rezonabil" si voi trece la represalii masive asupra ta si asupra aliantei tale, eu momentan nu am atacat ELLE si nici nu intentionez sa o fac decat daca voi fi nevoit sa imi apar alianta.Momentan CLAN si ELLE se ataca la random la fel ca si cu restul aliantelor, exceptie facand cazurile de PNA sau dorinta fiecarui jucator.NU mai intrerpretati aiurea,nu exista nici o vanatoare activa sau represalii asupra vreunei aliante, totul tine doar de membri.
Situatia e valabila pt toti jucatorii acestui server, NU conteaza cat ma costa, NU conteaza cat va dura, voi apara CLAN si voi interveni de atatea ori cat va fi nevoie, daca exista corectitudine si dreptate.
Bafta.


PS.Update-ul ce va veni va rezolva partial problema atacuriilor asupra celor cu lvl mic, informati-va pe forumul BF, cu aceasta ocazie vor disparea si micile certuri sau plangeri privind jucatorii de lvl mult superior care ataca pe cei cu lvl inferior.

Topic closed.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





asta este Empty
MesajSubiect: Re: asta este   asta este Icon_minitime

Sus In jos
 
asta este
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: