Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Remember cristianian

In jos 
+2
cristianian
necro
6 participan?i
AutorMesaj
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Remember cristianian Empty
MesajSubiect: Remember cristianian   Remember cristianian Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 2:45 pm

cristianian (Admin)
Sun, 18.01.2009 - 12:21:58 Contul Dumneavoastră va fi șters la: Sun, 25.01.2009 - 12:12:55

SALUTARE PRIETENI...AM IESIT DIN VACANTA DOAR PT A-MI STERGE CONTUL SI A VA ANUNTA K IMI PARE RAU K FAC ASTA,DAR TREBUIE...AICI AM GASIT NISTE OAMENI DE LA CARE AM AVUT CE INVATA SI LE MULTUMESC PT ASTA,SI OAMENI CARE POATE K NU I-AM VAZUT NICIODATA DAR AM SIMTIT K-MI SUNT PRIETENI....

O SA-MI DAU ITEMELE TOATE SI O SA AJUT SI CU GOLD PT K MAI AM VREO 400 DE PIETRE SI TREBUIE SA LE CONSUM....AVETI ID-UL MEU DE MESS,ASA K ANUNTATI-MA DC AVETI NEVOIE DE CEVA...VA SALUT SI SA RAMANETI CU BINE...AVETI GRIJA SI IN VIATA REALA SI SFATURILE CARE LE-AM DAT ODATA SPER SA VA FIE DE FOLOS...CIAO BAIETI...SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
șterge mesajul

...........................................................

Ramai cu bine draga prieten si camarad, numele tau va ramane pe veci alaturi de HunterLords CLAN, iti doresc numai bine si mult succes in viata reala, ai fost un exemplu in alianta asta ma face sa imi aduc aminte de niste cuvinte intelept spuse
"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata Noi trecem prin timp".Sper ca intr-o buna zi sa ne revedem.
Bafta frate.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Remember cristianian Empty
MesajSubiect: Re: Remember cristianian   Remember cristianian Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 2:59 pm

va multumesc inca o data baieti....si tie necro iti multumesc pt k am invatat f multe lucruri de la tine kre chiar m-au ajutat in viata reala....

multe am invatat de knd am inceput acest joc si de knd am fost alaturi de voi...

imi pare nespus de rau k ne despartim dar sper sa ne mai intalnim in viata reala....

am intalnim oameni care mi-au intrat la suflet....

necro,magda.vlad,alina,moto,.....si multi alti...mi-a placut sa joc alaturi de voi si imi veti lipsi enorm de mult....

LA REVEDERE PRIETENI....
Sus In jos
MotoWamp




Numarul mesajelor : 24
Varsta : 31
Data de inscriere : 06/07/2008

Remember cristianian Empty
MesajSubiect: imi pare nespus de rau prietene...   Remember cristianian Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 3:03 pm

Salutare ! pacat ca te lasi frate ...ai fost un exemplu pt toti !
Sper k intr-o zii sa ne re/vedem,atat in joc cat si in viata reala .
Multa bafta !
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Remember cristianian Empty
MesajSubiect: Re: Remember cristianian   Remember cristianian Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 3:15 pm

Sad Sad Sad e trist pt mine cand un prieten bun si f.f.f. drag , cu care am jucat alaturi aproape 1 an de zile ne paraseste , dar viata reala isi cere tributul , si nu ne mai lasa timp si pt viata virtuala.
cristi nu pot sa-ti doresc decat sa fii fericit, si sa ai tot atatea impliniri pe cate sacrificii faci. bafta multa dragule !!!!!!, noi tinem legatura pe mess cel putin.
TE PUPA MAMA!!!!!!!!!
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Remember cristianian Empty
MesajSubiect: Re: Remember cristianian   Remember cristianian Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 3:20 pm

Cu tristete am constatat astazi ca pe serverul 11 contul ti s-a sters deja Crying or Very sad
Contactul nostru a fost relativ redus insa te-am simtit un tanar deosebit din multe puncte de vedere
Sper din suflet ca oricare ar fii motivul sau motivele pentru care "trebuie" sa te lasi de joc sa se rezolve si poate candva ne adunam undeva si ne faci una dintre mancarurile alea de care vorbeai Wink
Ca vezi tu, fiind maritata numai in scop de gatit te pot utiliza Embarassed

Succes in tot ceea ce vei intreprinde de acum inainte, sa fii fericit si sa ne mai auzim
Sus In jos
kezo

kezo


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Localizare : bacau
Data de inscriere : 19/10/2008

Remember cristianian Empty
MesajSubiect: Re: Remember cristianian   Remember cristianian Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 4:45 pm

imi pare rau ca ne parasesti Sad
na'm avut timp sa te cunosc cu adevarat ....dar dupa cum ai ajutat membri din alianta esti un om foarte diosebit
numele tau va ramane alaturi de noi Wink

iti doresc tot binele din lume Cool
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Remember cristianian Empty
MesajSubiect: Re: Remember cristianian   Remember cristianian Icon_minitime

Sus In jos
 
Remember cristianian
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Remember
» Remember .TheExorcist.
» Remember XxX-Dungi-XxX

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: