Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Excludere membrii !!

In jos 
+6
Aleena
cristianian
XxX-Dungi-XxX
madelaine
lordvladyk
necro
10 participan?i

razvanici exclus?
DA
Excludere membrii !! I_vote_lcap91%Excludere membrii !! I_vote_rcap
 91% [ 10 ]
NU
Excludere membrii !! I_vote_lcap9%Excludere membrii !! I_vote_rcap
 9% [ 1 ]
Total voturi : 11
 

AutorMesaj
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 10:06 pm

Aici vom posta membri propusi spre excludere din diferite motive, va exista un pool ce se va updata periodic.
Tot odata cel propus spre excludere poate contesta decizia postand aici motive in apararea lui ...daca sunt intemeiate vom reconsidera decizia

Spre exemplu eu propun spre excludere [server 10] pe Hades, pt inactivitate si lipsa de interes.Are prada cea mai mica din alianta, de donat a donat insa cam insuficient[4.672] totusi prada mica si inactivitatea sunt principalele motive a propuneri mele.
Votati Da sau Nu ...nu exista abtineri, deci faceti-va treaba constincios, de asemenea cel care voteaza va posta si cateva cuvinte astfel sa nu existe \'\'voturi masluite\'\' , votul se incheie dupa ce toti membri au votat!Votul nu poate fi accesat la nivel de vizitator deci ...members only.Bafta





later edit:vad ca 2 dintre voi au votat insa de postat nu a-ti facut-o...astept ca la sf votului sa am si posturile voastre ..asta ca sa nu fiu nevoit sa anulez din voturi sau sa reluam procedura.multumesc pt intelegere.


Ultima editare efectuata de catre necro in Mar Iul 22, 2008 1:26 pm, editata de 5 ori
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Excludere membrii !! 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 10:25 pm

nu votez pana nu intra si el aici sa explice silent
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 10:50 pm

votez pentru excluderea lui. motivele sunt evidente, e ca si inexistent in alianta,tocmai datorita neimplicarii lui. care sunt motivele nu le stim tocmai pt ca nu a anuntat nimic....
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Excludere membrii !! 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 11:00 pm

Eu am votat clar pentru excluderea lui Smile de 3 zile el a "reusit" sa faca 200 kg.carne prada, la abilitatii si-a bagat 1 dexteritate in 4 zile, eu incep sa cred ca el intra pe cont doar pentru a fi "activ"..Am mai avut asemenea jucator pe s4...Cazul ramane la atitudinea stapanului.


Best Regards,

XxX-Dungi-XxX
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: ......   Excludere membrii !! Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 10:54 am

am votat pt da deoarece nu-mi place descrierea lui.....=))....
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 1:51 pm

desi nu toata lumea a votat, candidatul a hotarat sa parasesca alianta de bunavoie.declar votul inchis.
topicul va fi redeschis la o urmatoare propunere.





Topic Closed.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeLun Iul 14, 2008 9:10 pm

topic redeschis la solicitare, in vederea formularii unei noi propuneri
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeLun Iul 14, 2008 9:24 pm

PROPUN PENTRU EXCLUDERE PE badluck13

motivele sunt evidente , el nu a mai donat in alianta din data de 2 iulie,a fost avertizat sa-si faca datoria atat prin pm. trimis de mine cat si prin numeroasele apeluri care le fac in alianta. Faptul ca el nici macar nu a raspuns mesajelor, a ramas cu donatia cea mai mica, nu participa cu nimic la pastrarea aliantei din care face parte pe locul intai, isi foloseste goldul doar pt a se dezvolta; nu am vazut sa-si ajute colegii cand au nevoie, ma determina sa-l propun la excluderea dintre noi.
In urma votului vostru se va lua o hotarare. insa astept si un mesaj de la el prin care sa se explice, daca doreste!
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeLun Iul 14, 2008 10:40 pm

votez pt excluderea lui din alianta principala ...motivele sunt cele invocate de magda....astept explicatii din partea lui.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
AsSuL




Numarul mesajelor : 17
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 08/07/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 12:17 am

Chiar daca nu sunt membru al primei aliante, imi doresc ce e mai bine. Dupa cele specificate mai sus de madelaine, consider ca nu aduce multe lucruri bune pentru alianta HELLDOGS. Poate ca nu sunt eu in masura sa dau votul, dar repet imi place performanta si consider ca persoanele care nu isi fac datoria sa paraseasca echipa Smile votat pentru excludere.
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 4:12 am

votez pt excludere........motivele sun itemeiate......mai exact nu participa cu nimic pt ally....ocupa locul degeaba
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : Excludere membrii !! 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 5:34 am

Eu am votat pt excludere din 2 motive 1.imi fak mie loc si 2. Il cunosc pe badluck..knd a fost in aly la mine nu dona...e un refugiat...si sa jtiti k am fakut rost d shadow lord..pot veni oricand in helldogs
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Excludere membrii !! 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 9:08 am

aceleasi motive cu my lady. LA REVEDERE bounce
Sus In jos
ZoMbie

ZoMbie


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 15/07/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 1:52 pm

Sunt de acord cu ce a zis madelaine...ar fi frumos din partea lui macar sa dea un motiv..
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 11:09 pm

Tue, 15.07.2008 - 18:30:44 mesaj în alianță de la:badluck13
ce ma care e treaba nu pream am vb cu alianta pentru ca nu prea stauakasa ies des afra cu prietenii .....


acest a fost raspunsul oferit de el.....asta este....imi pare rau insa va fi exclus.Vot inchis.



Topic closed.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 1:33 pm

topic redeschis la solicitare, in vederea formularii unei noi propuneri

PROPUN SPRE EXCULDERE PE razvanci

in primul rand pt banarea contului sau si pt neparticiparea in cadrul aliantei......
Sus In jos
MotoWamp




Numarul mesajelor : 24
Varsta : 31
Data de inscriere : 06/07/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 1:38 pm

Asa este ! Sunt de accord cu propunerea lui cristi .Chiar trebuie exclus , deoarece e foarte inactiv ! Smile) Burn Burn Burn
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : Excludere membrii !! 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 4:34 pm

Sunt 5 voturi si 3 propuneri..eu votez pt nu da nici eu nush dc..a miam amintit pt k dak a fost banat kum ati vrea sa participe in cadrul aliantei??si kum sa fie aktiv dak e banat???ajtept sa vad ke zike ji el
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Excludere membrii !! 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 5:47 pm

eu nu votez nimica pana nu iese din ban sa ne explice el situatia in care a fost, fiecare om are dreptul sa se apere pe el..parerea mea e sa se suspendeze votul pana cand iese din ban razvi si ne spune despre ce e vorba... Wink deci eu votez dupa ce razvanici va da explicatii Wink
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 8:57 am

pt asta l-am si propus si nci inainte de a avea ban nu prea a participat....o sa asteptam si parerea lui........k si apoi vom lua o decizie.......
Sus In jos
Continut sponsorizat





Excludere membrii !! Empty
MesajSubiect: Re: Excludere membrii !!   Excludere membrii !! Icon_minitime

Sus In jos
 
Excludere membrii !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: