Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 primire membri

In jos 
+7
Viko
ceaca
cristianian
XxX-Dungi-XxX
AsSuL
necro
lordvladyk
11 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: primire membri   primire membri Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 3:37 pm

aici vor posta cei ce vor sa vina la noi in alianta o scurta descriere. se vor prezenta si vor scrie si despre cum joaca bf. si cum vad ei jocu asta. si membrii aliantei le vor pune intrebari. despre ORICE... Smile)). la sfarsit toata lumea voteaza
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 3:48 pm

multumesc vlad....voi adauga un sondaj cand vom avea un numar de cereri si vom hotara cine poate fi admis.bafta candidatiilor
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
AsSuL




Numarul mesajelor : 17
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 08/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 9:30 pm

Buna seara !

Despre mine:

Povestea mea suna cam in felul urmator:
Cu ceva timp in urma ( un an si jumatate, poate doi ), am primit un link de vanatoare. Am dat click, m-am inregistrat si am inceput sa joc pe SERVER 3. Jucatorii erau deja cu abilitati mari, nivel mare, mi s-a parut aiurea sa mai concurez. Nu dupa mult timp, a aparut SERVER 4, pe care il asteptam cu nerabdare. Inceputul a fost furtunos cu foarte mult premium ( pe atunci costa 1 euro si primeai echivalentul in aur, a 24 ore de cimitir, dupa cum probabil va amintiti ). Am infiintat o alianta *BeST WOLF* BF pe care am reusit sa o instalez in top, locul 1 si in care am reusit sa aduc membrii precum fhane_ghost, alex, bad ... eu eram chiar pe primul loc. Nu a durat mai mult de 2 saptamani aceasta suprematie si am depus armele ( adica am inceput sa joc tot mai putin ). Am asteptat sa se infiinteze SERVER 5, iar cand acesta a aparut am hotarat sa sterg contul de pe SERVER 4. Multi m-au urmat, iar o buna perioada de timp am dominat si acest server. S-a facut update la joc (binenteles premium costa acum 2 EURO [GameForge No ] ) Si m-am mentinut in top 5 jucatori pana recent pe la nivelul 103, mai precis pana a aparut PIATA (odata cu noul update ). Iar din cauza sportului care il practic ( handball ) am fost nevoit sa ma retrag o perioada de 2 luni de zile. In urma cu aproximativ 2 spatmani am reintrat in joc si tocmai se daduse drumul la SERVER 10. Am facut un cont, am zis sa pot vedea cum stau lucrurile asta pana acum 3 zile cand cineva se razbuna pe mine pe SERVER 10 pentru fapte care se petreceau pe SERVER 5. Ca sa nu fiu calcat asa in picioare ( cu toate ca se batea singur, pentru ca eu nu jucam ) am bagat un shadow-lord, temporar sa il ajung. De 3 zile am urcat 6 nivele ( eram in nivelul 2 ), am cumparat armele de nivelul meu si am ridicat abilitatile practic de la 0. Am dat putin peste 100 de atacuri si am capturat 14 000 gold. Acum am prins pofta de joc si vreau sa continui acest urcus tot asa de bine. Pentru ca nu pot fara sprijin am decis sa apelez la voi.

Obiectivele mele
Sa fac parte dintr-o alianta competenta, cu membrii care oricand pot face fata diferitelor provocari;
Sa fiu printre cei mai buni.

Am avut o aventura si pe bitefight.org pana pe la nivelul 60 si stateam al "naibi" de bine cu caracterul. Dar din lispa timpului nu am putut sa faca fata la atatea conturi si l-am dat cuiva ( lucru interzis de regulament si care nu e un exemplu pentru jucatori )

Poate ca prea mult intrarea mea in detalii nu va intereseaza si pare plictisitoare, dar eu mi-am spus povestea mea cum am crezut eu ca e mai bine. In speranta ca ma veti accepta in alianta la urmatorul update nu pot sa spun altceva decat "SA NE VEDEM IN ALIANTA", daca nu eu voi fi multumit ca mi-am incercat sansa si am facut tot ce a tinut de mine si .... nu se stie niciodata, mai bine incerci decat sa nu faci deloc. Ne auzim pe joc, o seara placuta tuturor si numai bine !
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 9:55 pm

Ca membru al HellDogs spun asa: Sa intri in helldogs2 sau sa ramai in alianta ta pana cresti la cel putin 70.000 kg.carne(momentan ultima prada din alianta) si pe urma sa mai faci o cerere, esti mic in nivel si prada, dar desigur asta e doar o parere al unui membru Helldogs,raspunsul il vei primi de la madalaine sau necro Smile


King Regards,
XxX-Dungi-XxX
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 10:51 pm

XxX-Dungi-XxX a scris:
Ca membru al HellDogs spun asa: Sa intri in helldogs2 sau sa ramai in alianta ta pana cresti la cel putin 70.000 kg.carne(momentan ultima prada din alianta) si pe urma sa mai faci o cerere, esti mic in nivel si prada, dar desigur asta e doar o parere al unui membru Helldogs,raspunsul il vei primi de la madalaine sau necro Smile


King Regards,
XxX-Dungi-XxX

scuze dungi imi permit si eu sa raspund. daca nu deranjez.i-mi place omul.pare jucator. chestia cu prada asa e. mergi inn hell2 si cresti. si astept rapoarte cu cine te ataca. si le raspund si lor... Twisted Evil
Sus In jos
AsSuL




Numarul mesajelor : 17
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 08/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 11:09 pm

Orice obiectiv inalt se realizeaza incepand la munca de jos. Nu am dreptul si nu ar fi corect fata de ceilalti jucatori chiar si fata de mine sa ridic pretentii. Trebuie sa dovedesc ca merit si o sa ma straduiesc sa o fac in asa fel incat toata lumea sa fie multumita. Cred ca primul pas si cel mai important l-am facut, si anume acela de a intra in legatura cu voi. Restul urmeaza sa demonstrez pe parcurs.
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: ....   primire membri Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:32 am

EU CRED K AR FI FOARTE BINE SA MERGI IN HELL2 SI DE ACOLO DUPA CE VEI CRESTE VEI VENI IN PRIMA ALLY.....DUPA POVESTEA CARE AI SPUS-O IMI DAU SEAMA K ESTI JUCATOR, K O SA CRESTI REPEDE SI O SA AJUNGI LA PRADA PT HELLDOGS....Wink))))))))))))))....TE ASTEPT IN PRIMA ALIANTA.....
Sus In jos
ceaca




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : tulucesti
Data de inscriere : 06/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: salut tuturor   primire membri Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:38 am

salutare tuturor cand se va mari alianta as dori sa pot intra si yo in ea totusi daca am noroc puneti la vot Razz
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 9:16 am

AsSuL a scris:
Orice obiectiv inalt se realizeaza incepand la munca de jos. Nu am dreptul si nu ar fi corect fata de ceilalti jucatori chiar si fata de mine sa ridic pretentii. Trebuie sa dovedesc ca merit si o sa ma straduiesc sa o fac in asa fel incat toata lumea sa fie multumita. Cred ca primul pas si cel mai important l-am facut, si anume acela de a intra in legatura cu voi. Restul urmeaza sa demonstrez pe parcurs.

din pct meu de vedere bine ai venit Very Happy
Sus In jos
ceaca




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : tulucesti
Data de inscriere : 06/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: salut tuturor   primire membri Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 10:35 pm

salutare tuturor sunt marcel si joc BiTeFiGhT pe servar 10 cand si va mari alianta daca sar putea sa intru si yo :-??

AM "Întreaga pradă: 74.531"

MOMONTAN
Sus In jos
ceaca




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : tulucesti
Data de inscriere : 06/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: salut tuturor   primire membri Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 10:36 pm

scuze am uitat si joc cu numele de ceaca sa se puna la vot si daca oi avea noroc Sad
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 10:38 pm

ia legatura cu unleashed si daca se poate mergi in 2 Smile
Sus In jos
ceaca




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : tulucesti
Data de inscriere : 06/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: salut tuturor   primire membri Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 5:27 pm

nu vreau sa intru in academie lol!
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 9:47 pm

ceaca a scris:
nu vreau sa intru in academie lol!

incepe cu liceul Laughing
Sus In jos
ceaca




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : tulucesti
Data de inscriere : 06/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: salut tuturor   primire membri Icon_minitimeVin Iul 11, 2008 6:13 pm

ca in academie nimeni nu se uita la tine
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: ......   primire membri Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 9:11 am

la noi nu e asa....tot timpul ii avem in vedere pe cei din hds2.....Wink)))))))))
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 11:06 am

ceaca a scris:
ca in academie nimeni nu se uita la tine


daca vrei sa ajungi in HDS ia exemplul lui Asul Weed daca nu taci king
Sus In jos
ceaca




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : tulucesti
Data de inscriere : 06/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: salut tuturor   primire membri Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 10:09 pm

nu am unde sa ma duc la helldog1 si nici in helldog2 Sad asta e:d
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 10:21 pm

asteapta sa se faca loc. Smile
Sus In jos
ceaca




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : tulucesti
Data de inscriere : 06/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: salut tuturor   primire membri Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 10:23 pm

daca stau stau de pe eaba ca tot nu o sa ajung sus Sad totusi o sa incerc
Sus In jos
Viko

Viko


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 11/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 9:47 am

Sa fac si eu o cerere poate am noroc si int si eu in HellDogs Very Happy

Am aflat de BiteFight cu ajutorul verisoarei mele care joaca de foarte mult timp si isi facuse o parere buna despre el ...... pe urma am fost curioasa si mam inscris si eu pe Srv. 1 .... si intradevar cred ca deja imi devenise un obicei sa deschid bitefight-ul zi de zi .............. dupa un timp ... a aparut si srv. 10 de aceasta data mi-am pus numele : (viko)........ si mam gandit sa ma inscriu acolo pt. ca poate fii o adv. competitie =)) ......deoarece toti incepeau de la 0 ........ pe parcurs am inceput sa cresc si pe acest server poate nu foarte mult dar de ajuns ......... dupa ce am ajuns la niv. care sunt mi-am dat seama ca imi tb. o alianta de incredere ca HDS .....


=))) scz cam scurt dar nu am inspiratie pale
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 11:29 am

JOS CU Evil
pai tre sa fac o compunere. . .pai povestea mea incepe aja. . .un coleg d la scoala a primit un email cu bitefightu si el mia dat linkul akela d recrutare. . .asta era akum vreo 6 luni pe sv4...in 2 luni am zis adio la sv4 pt k am luat ban pt k bashing..timp d un an...si intre timp aparuse si server9 miam fakut cont . . .din prima miam bagat vreo 90 pietre miam pus lada si d restu am pus shadow-lord . . .eram bazat. . .dar nu d mult un Prost pe nume sharky mia furat contul. . .pe el aveam krekona(neactivata) tanond,rhytay,equibidero (activate)..au trecut 2 saptamani d knd am pierdut akel cont nick meu era "spawn95"...dar akum am alt kont pe 9 cu nick "s9." dar nu mai joc pe server 9...miam bagat toate privirile pe sv10...as vrea sa fiu in top 25..sau makar in top 50...si necro eu nu jtiam k ti aja mult la numele tau. . .eu mam inspirat d la varul meu kre foloste un nick putin mai lung. .necromancer.. .si d akolo am luat numele necro...nu am vrut sa ma dau mare ku numele tau...cu tot k nu am vrut sami schimb numele k ma kostat 1100
carne. . .as vrea sa ma primiti in echipa voastra. . .am pus o cerere..akum am 120k carne
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : primire membri 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 11:31 am

Am gresit nu 1100 carne 11000

data viitoare te rog sa folosesti butonul de editare...nu este permisa postarea dubla pe acest forum. te rog de asemenea sa citesti regulamentul forumului pentru mai multe lamuriri. pana una alta te avertizez pentru postate dubla - Aleena
Sus In jos
AsSuL




Numarul mesajelor : 17
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 08/07/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 5:34 pm

Imi cer scuze pentru ca nu am marit inca alianta a 2 a. Momentan am strans pentru armura, coif si arma ... pana la nivelul 15 cand voi schimba coiful voi dona sa marim alianta. in cateva zile se va ridica un nivel si vor fi 3 locuri libere. Va asteptam. Cu toate asta eu raman in alianta HDS2, m-am obisnuit aici. Chiar daca pe viitor voi indeplini obiectivele necesare pentru prima alianta nu cred ca e o problema daca raman sa am grija in alianta a 2 a, sau e ? Rolling Eyes
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 5:44 pm

cand vei indeplini conditile pt HDS vei fi mutat in prima alianta...asta daca iti doresti asta Smile
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





primire membri Empty
MesajSubiect: Re: primire membri   primire membri Icon_minitime

Sus In jos
 
primire membri
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: