Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 donatii pt lvl-ul urmator

In jos 
+2
lordvladyk
cristianian
6 participan?i
AutorMesaj
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:06 am

eu propun k cei care nu doneaza minim 20k pana trecem la lvl-ul urmator sa fie exclus din ally...ori in alianta a doua ori de tot....voi ce ziceti??????????
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 4:45 pm

corect. si nu in a doua. afara. vad si la cei care fac cerere ca a doua alianta e considerata asea...mai la coada. si sincer nu prea comunicam cu ei. sunt tot ai nostri. trebuie si ei ajutati cu arme cu atacuri asupra adversarilor si cu tot ce au nevoie. si cine nu are ce sa caute in prima nu are ce sa caute nici in a doua
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: ....   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 5:39 pm

ai dreptate vlad cu cei din a doua alianta...trebuie sa comunicam mai mult cu ei....
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 9:27 pm

voi nu comunicati fratilor cu ei, eu comunic, baietii cand au nevoie de ajutor dau mesaj la sefa. stiu ei undei casieria! queen
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 10:47 pm

pai atunci nu e mai agitam cristi. avem pe cineva care le face pe toate bounce
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:20 pm

madelaine a scris:
voi nu comunicati fratilor cu ei, eu comunic, baietii cand au nevoie de ajutor dau mesaj la sefa. stiu ei undei casieria! queen


multumesc magda ...nu ai uitat de ei...desi eu am cam facuto... Sad ....trebuie si ei ajutati...sa ma tii la curent cu statusul lor
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:31 pm

aici se da avertisment pt. spam ? pe tate forumurile proimesc pale

on: Eu zic ca e corect cum zice necro..cine nu are 20k donati arrivederci fa Smile
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:38 pm

MDA, PAI CUM NAIBA , AS-S UNII -LORZI-EI NU SE PRETEAZA SA-SI AJUTE CLANUL, CA DE , NICI PE EI NU I-A AJUTAT NIMENI.......
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:39 pm

madelaine a scris:
MDA, PAI CUM NAIBA , AS-S UNII -LORZI-EI NU SE PRETEAZA SA-SI AJUTE CLANUL, CA DE , NICI PE EI NU I-A AJUTAT NIMENI.......


calomnieeeeeeeeeee bounce
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:46 pm

CE CALOMNIEEEE, ZI TU NECRO, N-AM DREPTATE? LORZII CUMVA TREBUIE SA DONEZE MAI PUTIN , CA SA LE AJUNGA LOR SA SA TRAIASCA FERICITI PE LOCUL 1? Question
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:54 pm

madelaine a scris:
CE CALOMNIEEEE, ZI TU NECRO, N-AM DREPTATE? LORZII CUMVA TREBUIE SA DONEZE MAI PUTIN , CA SA LE AJUNGA LOR SA SA TRAIASCA FERICITI PE LOCUL 1? Question

1 mai adauga la ce-am donat ce era inainte sa merg in al2. peste 10000
2 vezi ca acus ne cearta tanti cu matura ca cica suntem oftopic si ne certam paicia
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:58 pm

madelaine a scris:

2 vezi ca acus ne cearta tanti cu matura ca cica suntem oftopic si ne certam paicia

si ca eu fac spam ca prostu Smile) ai uitat de mine Wink

eu bag seama ca vrei sa vezi cand ei ban dragule Twisted Evil avertisment [2] pentru offtopic - Aleena
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: ...   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:24 am

K SEFA,AM INTELES....Wink)))))))

hai sa vedem ca poate intelegi mai bine cu un avertisement pentru offtopic...dar e dat cu drag I love you - Aleena
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:41 am

no hai pe bune ce-i aici? bambilici? Twisted Evil
tineti-va de subiect ca altfel va pun eu obligat fortat pe el Very Happy

pffff.io uitat de tot de donatii pe serverul 9....cred ca trebuie sa ma pun si eu pe dat bani ca dupa aia ma da boss afara Sad
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 9:14 am

ontopic bounce Rules

la insistentele multstimatei d-ne cu matura editez: OFTOPIC Rules

eu insistasem sa editezi ca sa fii ontopic, nu off...;)ai editat dar tot off ai ramas...Evil or Very Mad iti reamintesc ca discutia in acest topic este referitoare la donatii. hai de la mine pentru tine un avertisment [3] pentru offtopic, daca tot incepi sa faci colectie Very Happy - Aleena
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 6:12 pm

fratiilor haideti cu donatiile...altfel facem lvl la toamna....e asa greu sa arunci in visteria aliantei 1000...1500.......

offtopic: vad ca pe unii va urmareste norocul la ban....cum de mn depinde acordarea sau neacordarea lui..va sugerez sa ma periati bine ...ascultand sfaturile alinei...or else
Evil
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : donatii pt lvl-ul urmator 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 6:18 pm

necro a scris:
fratiilor haideti cu donatiile...altfel facem lvl la toamna....e asa greu sa arunci in visteria aliantei 1000...1500.......

offtopic: vad ca pe unii va urmareste norocul la ban....cum de mn depinde acordarea sau neacordarea lui..va sugerez sa ma periati bine ...ascultand sfaturile alinei...or else
Evil

am uitat peria acas draga necro. cand o gasesc promit ca esti primu bounce



Avertisment [4] pt offtopic.Fii mai atent pe viitor.Bafta.
necro
Sus In jos
Continut sponsorizat





donatii pt lvl-ul urmator Empty
MesajSubiect: Re: donatii pt lvl-ul urmator   donatii pt lvl-ul urmator Icon_minitime

Sus In jos
 
donatii pt lvl-ul urmator
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: