Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Totul despre sex...

In jos 
+4
necro
XxX-Dungi-XxX
madelaine
Aleena
8 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 9:17 am

Am eu o intrebare. Ai intalnit femei atrase de tatuajul ala dragut al tau? a constituit el un motiv de excitatie sexuala? Question
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 10:07 am

madelaine a scris:
Am eu o intrebare. Ai intalnit femei atrase de tatuajul ala dragut al tau? a constituit el un motiv de excitatie sexuala? Question
pai poate -ii raspunzi tu Evil or Very Mad

azi inainte sa vii la cab priveste vreo 5 min tatuaju ala bounce
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 11:08 am

hmmmm....pai tati ar trebui sa aiba un succes nebun la cat e de colorat...si atunci cum reusim sa-i justificam cele 74 de procente? Smile
nu cred ca tatuajele au legatura cu excitatia sexuala Smile
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 12:04 pm

IATA ALINA CA TE-AI DAT DE GOL, NU STIAM EU DE CE AI RENUNTAT SA-L TOCI LA CAP PE TATI......... scratch
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 12:18 pm

madelaine a scris:
IATA ALINA CA TE-AI DAT DE GOL, NU STIAM EU DE CE AI RENUNTAT SA-L TOCI LA CAP PE TATI......... scratch

vorbeam in general, nu ma refeream la cazul meu Smile) mie imi plac tatuatii Smile) sotul meu de altfel are 2 tatuaje si vreau sa-mi fac si eu dar nu am gasit unul care sa-mi spuns "asta e!"

pur si simplu nu cred ca are legatura excitatia sexuala cu niste desene pe corp Smile nu directa anyway

daca vrei sa filosofam putem sa spunem ca filmele in general au facut o imagine de "baieti rai" celor care au tatuaje pe corp. si poate in subconstientul unei femei unul sau mai multe tatuaje ar putea sa insemne pericol, necunoscut, neprevazut...senzatii care au legatura cu excitatia Smile

esti mai multumita acum? Smile
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 12:22 pm

alina a zis :" pai tati ar trebui sa aiba un succes nebun la cat e de colorat" la asta m-am referit....
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 12:23 pm

Aleena a scris:
madelaine a scris:
IATA ALINA CA TE-AI DAT DE GOL, NU STIAM EU DE CE AI RENUNTAT SA-L TOCI LA CAP PE TATI......... scratch


esti mai multumita acum? Smile


nu e. dar imi dau silinta ca pana diseara sa fie bounce
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 12:27 pm

eu am renuntat sa-l bazai pe tati nu pentru ca e tatuat, cu par lung, cioc si par pe piept ca daaaaamnn...ce-ar corespunde ...(si nu sunt offtopic tati, sa nu-mi dai avert, ca la sex ma gandesc Razz )
am renuntat doar sa-l bazai cu poza...vreau mai mult Twisted Evil bounce cheers witch
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 1:11 pm

madelaine a scris:
Am eu o intrebare. Ai intalnit femei atrase de tatuajul ala dragut al tau? a constituit el un motiv de excitatie sexuala? Question

sincer sa fiu pana acum nu s-a vazut....dar sa ai un tatuaj e ceva care te face cat de cat mai diferit de restul lumii....acum tatuajul e un brand....multe raman cat de cat impresionate si sunt putin interesata de ceea ce reprezinta(pt k asta e primul lucru care vrea sa-l afle cineva knd vede ceva nou)....tatuajele nu constituie nici un motiv de excitatie sexula decat celor care au fantezi cu astfel de lucruri......

tatuajul e ca si parul pe piept sau multe alte lucruri pe care le are un barbat........fiecare femeie e cu fanteziile ei....
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 4:40 pm

BUN, ZI-MI ACU, AI INTALNIT ASA O SITUATIE? SI CE FANTEZII AVEA RESPECTIVA DOAMNA? DEZVOLTA SUBIECTUL CA NU FACI SPAM. ESTI LA TOPICUL " SA VB DESPRE SEX"
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:12 am

si ieri dimineata si azi dimineata m-am trezit cu p...(lui aleena i place doar sa o simta nu sa si vorbeasca despre ea..ghici ce e? lol! ) sculata..adica ca tunu...era ca un stalp..si noaptea nu simteam nimica doar dimineata cand ma trezeam si ma uitam la pantaloni sa mio admir vedeam ca e ...SUS bounce ati mai patit asa ? Weed
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:23 am

Da am mai patit. . .asta . . .e d la un vis frumos. . .sau poate k ai baut mult lichid inainte sa te culci lol!
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:24 am

XxX-Dungi-XxX a scris:
si ieri dimineata si azi dimineata m-am trezit cu p...(lui aleena i place doar sa o simta nu sa si vorbeasca despre ea..ghici ce e? lol! ) sculata..adica ca tunu...era ca un stalp..si noaptea nu simteam nimica doar dimineata cand ma trezeam si ma uitam la pantaloni sa mio admir vedeam ca e ...SUS bounce ati mai patit asa ? Weed


o sa te rog sa te abtii la a mai face comentarii despre mine si ce-mi place mie sa simt...n-ai tu de unde sa stii asta
rezuma-te la discutii generale despre sex sau la cazul tau particular, nu ma baga pe mine in subiect decat daca vreodata iti voi da eu permisiunea (ceea ce ma indoiesc ca voi face)
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:27 am

Aleena a scris:
XxX-Dungi-XxX a scris:
si ieri dimineata si azi dimineata m-am trezit cu p...(lui aleena i place doar sa o simta nu sa si vorbeasca despre ea..ghici ce e? lol! ) sculata..adica ca tunu...era ca un stalp..si noaptea nu simteam nimica doar dimineata cand ma trezeam si ma uitam la pantaloni sa mio admir vedeam ca e ...SUS bounce ati mai patit asa ? Weed


o sa te rog sa te abtii la a mai face comentarii despre mine si ce-mi place mie sa simt...n-ai tu de unde sa stii asta
rezuma-te la discutii generale despre sex sau la cazul tau particular, nu ma baga pe mine in subiect decat daca vreodata iti voi da eu permisiunea (ceea ce ma indoiesc ca voi face)

Si eu o sa te rog sa nu mai faci offtopic...aici sunt discutii despre sex nu despre ce iti place tie si ce nu iti place Rules

on: cum adica de la un vis frumos ? nu imi amintesc sa fi visat ceva lol! , si lichid nu am baut seara, si daca as f baut trebuia sa ma teraca sa merg la baie..nu s ami se faca TUN bounce

tinere sunt moderatorul acestui forum si in aceasta calitate moderez inclusiv acest topic. reactia ar fi fost aceeasi daca te refereai la un alt user, stai linistit. vrei sa intelegi bine, nu iar bine - Aleena
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:32 am

Nu se zice tun se zice SARMA lol! inceark la un medic ginecolog
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:36 am

poate a ta e ca sarma lol! dar a mea e ca tunu Like a Star @ heaven si nu cred ca o sa merg la medic ca imi place sa fie ca TUNU decat sa fie bleaga What a Face si aleena deja o iei prea in serios...calmeaza-te Shocked
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:53 am

dungi incearca si tu sa fii de bun simt te rog. daca vrei si poti Evil or Very Mad
si topicu e despre sex. sexu nu inseamna ca ti se scoala si o admiri sa stii.implica si alte chestii bounce
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:58 am

Are dreptate lordvladyk..krek d o enervezi tot timpu pe alina..k nu ejti prea la subiekt

nici tu nu esti in acest post la subiect. warn pentru offtopic [3] - Aleena
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 9:59 am

nu pot sa ma abtin..plm cautam si eu un raspuns si vine desteapta aia si se baga in seama la vrajeala..zici ca ea i Dumnezeu.. cand o vad nu pot sa fiu cu bun simt..si daca iau ban tot nu ma intereseaza...defapt nu stiu de ce ma mir ca doar e blonda..ce vrei sa si gandeasca..doamne fereshte....stai linistit ca daca se simte poate sa posteze..v-am pupat


avertisment pentru offtopic [9] - Aleena
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 10:41 am

fa-ma sa inteleg, tu ce raspuns vrei. nu intelegi dc ti se scoala? zi merci ca se scoala si nu pune intrebari bounce
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 12:16 pm

madelaine a scris:
BUN, ZI-MI ACU, AI INTALNIT ASA O SITUATIE? SI CE FANTEZII AVEA RESPECTIVA DOAMNA? DEZVOLTA SUBIECTUL CA NU FACI SPAM. ESTI LA TOPICUL " SA VB DESPRE SEX"

am spus magda.......nu am gasit nici o femeie care sa aiba fantezii despre tatuaje sau sa fie atrasa de el........pana acum au fost doar putin,cum sa spun,interesate.......le-a placut sa zic asa......

in rest am intalnit femei cu o groaza de fantezii.......ffffffff multe...dar pana acum nu am facut sex cu niciuna dintre ele......

aaaaa,ba da.......A fost o fata care avea 34 de ani....Avea iubit dar era cam retras,un baiat cuminte,timid....Un baiat care avea o cariera si era f pasionat de ceea ce face(mecanic la lamborghini)......Iar ea, o fata care vroia adrenalina,dorea f multa distractie,o fata f energica.....Isi dorea un lucru kre nu era f greu de realizat,dar nu a gasit pers kre sa o faca....Fata vroia sa faca sex pe malul marii in timp ce rasarea soarele....Si atunci a aflat despre clubul asta de la o prietena de a iei,cu care am fost eu 2 seri,si ia spus si de mine.....K arat bine,k sunt indaznet si (eu am pov unele lucruri cu prietena ei i-am spus k imi plac lucrurile ciudate,adrenalina,lucruri pecare nu le face toata lumea) k poate o sa accept......Atunci fata a venit la mine si m-a intrebat dc putem sa vb...Am iesit cu ea afara din club si mi-a spus cum stau lucrurile(de unde a aflat de mine) si m-a intrebat dc pot sa fac un lucru....Eu i-am spus:depinde ce lucru....Si fata a inceput sa imi spuna ceea ce doreste....In seara aceea am refuzat-o pt k era prea tarziu si i-am zis k o vom face in alta zi...I-am dat nr-ul de telefon sa ma sune knd doreste sa o faca....Intr-o dupa-amiaza primesc telefon,era vineri,si imi spune k gata...dc pot sa ma duc cu ea in seara asta....zic:ine.Pe la 7 seara a venit la mine si m-a luat sa plecam la mare(marea e la 400 km de unde stau eu).Am ajuns acolo,am iesit la plimbare,am fost la restaurant si ne-am cunoscut mai bine.Pe la 3 noaptea am plecat cu masina in afara orasului Rimini.Acolo am ajuns intr-un loc unde trebuia sa cobori,era ceva k un deal,k sa ajungi jos pe plaja.Un loc super frumos si f retras.Ea stia locul asta pt k a fost acolo cu niste prieteni....Am ajuns pe plaja,am facut o baie,apoi am inceput sa mai povestim asteptand rasaritul.I s-a facut putin frig si am luat-o in brate...Era super frumos...(era ea bezmetica dar knd incepeai sa o cunosti era o fata cu un suflet cald,plin de tandrete,sensibil,...)ncepuse sa ma atraga....Si atunci,incepad sa rasara soarele,avand o discutie calda ne-am apropiat si mai mult unul de altul si am inceput sa ne sarutam...(era extraordinar de frumos,de nedescris).....va continua....dc va placut pana aici va voi spune si restul....Smile)))))))))))))))))))))
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 12:22 pm

lol! EPISODUL2, .... Basketball
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : Totul despre sex... - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 12:29 pm

Moama mia..pai dak tot neai fakut curosi zi PAN LA CAPAT ...
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 12:50 pm

Eram atat de pasionati amandoi de chestia asta de zici k ne cunoasteam de f mult timp...Nu mai parea doar o partida de sex,devenise dragoste....Si am inceput sa ne dam tricourile jos,sa ne tavalim prin nisip...Era asa cald nisipul si atat de fin...Eram excitati pana peste cap....Tremuram de atata placere si nerabdare de a incepe....Amestecul de mangaieri apetisante,sarutari pe tot corpul,priviri incitante,lumina soarelui care devenea din ce in ce mai puternica,atingerile adierii vantului si cu caldura blanda a nisipului facea k totul sa fie ca intr-un basm....Era demential....AAtunci am trecut la pasul urmator si incepand cu pozitia misionarului am continuat ceea ce ne doream....Apoi s-a facut ziua si am mai stat un timp intinsi pe nisip,tinandu-ne in brate si gandindu-ne la ceea ce s-a intamplat......Este unul din cele mai frumoase lucruri care le-am facut in viata mea.....De atunci am mai vb de 3 ori la tel....THE END
Sus In jos
ZoMbie

ZoMbie


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 15/07/2008

Totul despre sex... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul despre sex...   Totul despre sex... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 12:52 pm

lol...suna ca una din povestile alea de la sfarsitul revistelor Hustler What a Face

misto oricum
Sus In jos
 
Totul despre sex...
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Benzema ...despre caracter si loialitate :|

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Spam Cafee-
Mergi direct la: