Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 LordVladyk intaiul

In jos 
+5
FrosT
Aleena
necro
madelaine
lordvladyk
9 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 10:55 am

Da und gasesc ofrande?la magazinu voodo??
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 10:56 am

Da und gasesc ofrande?la magazinu voodo??


avertisment pentru postare dubla [4]- Aleena
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 11:03 am

un mic semn de bunavointa. o rog acum pe aleena sa nu dea avert pt dubla postare. fa-mi o poezie.
asta e topicul meu cu regulile mele bounce


cerere respinsa Smile tu esti semizeu, eu sunt doar un simplu muritor, nu sunt binevoitoare Razz plus ca regulile unui topic nu pot incalca regulile forumului Wink - Aleena
Sus In jos
ZoMbie

ZoMbie


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 15/07/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 11:07 am

lol....a avut lag pe browser si a apasat de mai multe ori butonu pt postare...si primeste avertisment? Rolling Eyes geez..


in loc sa avem o comunitate faina..sa vorbim ca intre prieteni...
trb sa vorbim mai elevat decat cum am vb cu presedintele.. :/
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 11:10 am

Dar niki nu am observat k am dat d 2 ori..si ink keva alina ai vrea sa devii moderatoare la un forum??


Sig editat.Te rog sa citesti ''noile'' reguli in privinta semnaturi.Vad ca daca las un forum fara reguli se ajunge la haos.Bafta
necro


Ultima editare efectuata de catre necro in Mier Iul 16, 2008 11:18 am, editata de 2 ori (Motiv : Defapt nu am avut lag..nu am net pe comp si intru d pe telefon..intru ku opera mini..si merge greu si na..niki nu am observat..i'm sorry)
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 11:20 am

vedeti ca deviati de la subiect. si tu .... pt ca m-ai desconsiderat pe topicul meu vei vedea .
azi nu mai intru sa vezi cum e fara mine.

LORD VLADYK BANAT 24h. (el singur)
aleena sa-ti fie rusine. blasfemie si erezi. inchizitia te mananca Mad
imi intorc fata de la voi No
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 11:26 am

marite stapane, in mod obisnuit dorinta dumneavoastra este lege pentru mine, insa sunt prinsa acum intre datorie si sentimente...si am ales datoria Embarassed

va rog sa nu luati o asemenea decizie extrem de naplacuta pentru toti utilizatorii acestui forum si mai ales pentru mine...prezenta dumneavoastra magica imi insenineaza diminetile, norii vor pogori asupra Timisoarei daca faceti asta....va rog sa va reconsiderati pozitia si sa nu ma lasati in intuneric si dezamagire Sad
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 11:30 am

ma mai gandesc scratch
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 4:36 pm

n-am edit.ete ce ma ubeste lumea:D

mesaj vampirprostut | Subiect: salut! (raportează)
salut am 13 ani si asi dori ajutorul tau.... sunt sigur ca si tu lafel ca ceilalti din top50 vei cere pietre, vezi tu eu cred ca daca esti pe locul 1 dumnezeu tea ajutat fiindca esti bun nu numai in afara ci si in nauntru, deci daca ai vrea sa ni te alaturi in alianta vei avea un rang mare, dar inainte de a lua o decizie pripita te rog sa arunci o privire la descrierea aliantei mele,nu trebuie sa donezi nimica, sau macar daca ai vrea sa ma protejezi pe mine sau sa ma ajuti sa cresc mai repejor Razz .tine minte daca esti pe locul 1 esti bun si in nauntru nu numai in afara.(sper sa ma ajuti)
răspuns bounce

mesaj Arahigua | Subiect: (raportează)
Salut!Am si eu o intrebare.Vrei sa il ataci pe cristianian.Te rog frumos.Daca vrei.Nu te oblig.
răspuns
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 18, 2008 9:27 am

cezare te pune lumea sa ma pedepsesti?????????....=))
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 11:20 pm

ban pana in 23.07.2008

deci pana pe 23, da?
si dc pe 28 aparea banat? cica n-a intrat.... deci fara mine nici pe forum nu intra? de respirat ai reusit? vezi ? cand plec eu viata-ti devine fada. nu mai gasesti sensul lucrurilor.stiu am efectul asta.... bounce
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 12:49 am

din motive necunoscute de mine inca...ip-ul tau pare sa aiba ceva probleme in a fi debanat..avand in vedere situatia voi reseta userul lordvladik...in consecinta vei putea intra normal pe forum.multumesc pt intelegere.
necro
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 9:28 am

Tue, 29.07.2008 - 21:20:29
mesaj ema.delia | Subiect: (raportează)
buna vlad....scumpete.....:X:X:X vii la noi in aliata si daca nu ai prietena p[oate poate....ia ID meu ema_delia_15 si mai vb...hai si ai ID....pa yuby
răspuns bounce bounce
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 19, 2008 9:25 am

ete cine tine la mine:
mesaj aleena | Subiect: (raportează)
neata Vlad :* vorbim pe mess de ce s-a intamplat aseara cand intri si cand ai timp acum dimineata am vazut mesajele tale cu linkurile
răspuns

mesaj tazmann2 | Subiect: (raportează)
bai nebunule unde ai apucat?treci ma acasa:))Smile)Smile)te rog eu mult
răspuns

mesaj mindfr3ak | Subiect: (raportează)
lord:(ce sa intamplat cine te-a suparat:(?
răspuns

si necro care m-a contactat pe mess. restu m-ati dezamagit Mad

mesaj lissa | Subiect: (raportează)
Mornin', glad 2 see you're back in the game. Smile
răspuns

si cristi e iertat ca probabil plimba vreo mamaie pe faleza. magda tu esti marea dezamagire


yeap that's right... Chris de Burgh Smile [ Fix me a drink, make it a strong one,
Hey comrade, a drink, make it a long one,
My hands are shaking and my feet are numb,
My head is aching and the bar's going round,
And I'm so down, in this foreign town;
Moonlight and vodka, takes me away,
Midnight in Moscow is sunshine in L.A.,
Yes, in the good old U.S.A. ]
glad to hear yer up to snuff and back in the game !! was hopin' u wouldn't leave , and ya didn't \Very Happy/ Smile

ma iubesteeee feeemeeeiileee......... ahhh frate margineanu
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 19, 2008 1:06 pm

TE-AM AVERTIZAT INAINTE DE A FACE PROSTIA, DECI UNDE NU-I CAP E VAI DE BUZUNAR, NU CRED CA AI ASTEPTAT SA MA ROG DE TINE . CITESTE Rules
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 11:39 pm

"El poseda in cel mai inalt grad acel instinct demonic si acea aparenta care-i influenta pe ceilalti, independent de ratiune... (Goethe, Conversatii cu Eckerman.)


Vampiri

Autor Mesaj

dark_blood_rayne

[dark_blood_rayne]

Mesaj privat

Lilith a fost prima sotie a lui Adam dar a fost izgonita de zeul crestin. A dobandit puteri supranaturale si a devenit un demon sexual. Rangul ei este de regina demonilor in Lumea Subpamanteana. Cain s-a hranit cu sangele ei magic si a primit puterile ei, iar mai tarziu a primit blestemele de la ingeri trimisi de "Dumnezeu" care il faceau vampiric. A primit blestemul de a avea nevoie sa bea sange si de a nu putea trai in lumina zilei, si blestemul nemuririi. In alta versiune Kain s-a nascut demon si pentru ca a fost muscat de un fel de demon-cobra in loc sa moara a devenit vampir. Asta a spus "bunicul" lui Kain desi Kain a spus ca a fost blestemat cu vampirism si nu a fost transformat de o muscatura. In orice caz exista vampirii nemuritori care beau sange si unii vampiri "soultaker" care nu sunt nemuritori si care nu au nevoie de sange. Toti copii lui Lilith sunt vampiri "soultaker" aceste puteri fiind mostenite prin sange. Toti copiii lui Kain au nevoie sa bea sange si nu pot trai in lumina zilei. Varcolacii la fel au fost creati de Lilith, au o durata a vietii de cateva mii de ani. Arata ca oameni obisnuiti dar se pot transforma in oameni-lup, unii avand chiar aripi de dragon, aceasta fiind o evolutie naturala. Desi varcolacii au fost initiali creati, au abilitatea de a transforma un om in varcolac prin diferite metode. Varcolacii sunt organizati in haite de cateva zeci conduse de un comandant, iar vampirii sunt organizati in clanuri. Zeita suprema a vampirilor este fiica lui Lilith iar regele vampirilor este Kain, insotiti de mai multi zei si zeite. Zeul varcolacilor este Lucian, fiind insotit de alti "gardieni" organizati in 21 de grade. Nu intru in detalii cu privinta la puterile fiecaruia deocamdata deoarece nu stiu daca e bine.... A si unii vampiri cu timpul si-au pierdut puterile de la o "generatie" la alta pierzandu-si nemurirea, si avand doar o viata de cateva sute de ani.

Postat: Miercuri, 12 Iulie, 2006 09:46:42
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 2:36 pm

mesaj în alianță de la:lordvladyk
simkt nevoia perversa de a ma lauda:
Nume Puncte de viață Viață
lordvladyk 366 2.891
Stapanul-VaG 312 908
Câștigător: lordvladyk

lordvladyk capturat: 0 Gold , 1 Experiență
Sus In jos
.TheExorcist.

.TheExorcist.


Numarul mesajelor : 40
Varsta : 33
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 331010
Data de inscriere : 25/08/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 11:36 pm

lordvladyk a scris:
ete cine tine la mine:
mesaj aleena | Subiect: (raportează)
neata Vlad :* vorbim pe mess de ce s-a intamplat aseara cand intri si cand ai timp acum dimineata am vazut mesajele tale cu linkurile
răspuns

mesaj tazmann2 | Subiect: (raportează)
bai nebunule unde ai apucat?treci ma acasa:))Smile)Smile)te rog eu mult
răspuns

mesaj mindfr3ak | Subiect: (raportează)
lord:(ce sa intamplat cine te-a suparat:(?
răspuns

si necro care m-a contactat pe mess. restu m-ati dezamagit Mad

mesaj lissa | Subiect: (raportează)
Mornin', glad 2 see you're back in the game. Smile
răspuns

si cristi e iertat ca probabil plimba vreo mamaie pe faleza. magda tu esti marea dezamagire


yeap that's right... Chris de Burgh Smile [ Fix me a drink, make it a strong one,
Hey comrade, a drink, make it a long one,
My hands are shaking and my feet are numb,
My head is aching and the bar's going round,
And I'm so down, in this foreign town;
Moonlight and vodka, takes me away,
Midnight in Moscow is sunshine in L.A.,
Yes, in the good old U.S.A. ]
glad to hear yer up to snuff and back in the game !! was hopin' u wouldn't leave , and ya didn't \Very Happy/ Smile

ma iubesteeee feeemeeeiileee......... ahhh frate margineanu

HA MA NU FI RAU CA SI JO TZIAM DAT MESAJ K DC TE LASI SI MI-AI RASPUNS Smile

vodka sau ceva de genu Very Happy Weed
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : LordVladyk intaiul - Pagina 2 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 2:23 pm

1. astept sa va exprimati bucuria de a ma vedea din nou.
2. nici guraliva aia mica nu ma poate intrece la nr de mesaje.
3. primesc vreun premiu d-nu jack pt ca-s pe primu loc? da ceva frumos nu bann-uri
bounce
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 24, 2008 4:36 pm

cheers cheers cheers cheers cheers cheers

si vezi cu Rules alea sa nu mai fii banat k a devenit cam tacuta lumea pe forum.........
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 24, 2008 5:48 pm

iti da Jack un Jack cand va veti intalni
si o promisiune pe care nu si-o va tine niciodata ca va veti intalni Smile
sicer vorbind fara giumbuslucurile tale pe aici a fost cam anost Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





LordVladyk intaiul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: LordVladyk intaiul   LordVladyk intaiul - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
LordVladyk intaiul
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» lordvladyk [*CLAN*] vs. johnrapid [.:MOD:.]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Spam Cafee-
Mergi direct la: