Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sa ne prezentam

In jos 
+14
katza
frostlord
.TheExorcist.
CiudaT
Axx3
FrosT
cristianian
AsSuL
XxX-Dungi-XxX
SirG3G3
madelaine
Joker
lordvladyk
Aleena
18 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 10:46 pm

La sugestia lui lordvladyk si in urma amabilitatii lui de a ceda locul doamnelor am deschis eu acest topic Smile

Ma numesc, Alina, tocmai am schimbat prefixul si acum incepe cu 3, sunt din Timisoara, sunt casatorita, fara bebici.
Lucrez la protectia copilului, sunt de profesie foarte multilateral dezvoltata in sensul ca sunt educatoare/invatatoare/consilier juridic Smile Imi plac motoarele, de altfel sunt si posesoarea unuia
Rad si vorbesc mult si tare spre exasperarea celor din jur Razz
Am ajuns pe aici pentru ca sunt haitasul personal al Bossului vostru Very Happy Pe serverul 9 joc cu nickul Aleena
Oricum daca cineva vrea alt gen de informatii sunt usor de gasit



Aaaaaaaaaaa....sunt blonda (in and out Twisted Evil )
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 11:02 pm

sal. io-s din onesti, mai am o luna pana schimb si eu prefixu, ma ocup cu frumusetea. adik le redau oamenilor zambetu. is nitel tampitzel( madelaine o sa zica ca mai mult decat nitel). am un copil fain tare, daca va intrebati cu cine e treaba voastra ca nu va zic lol!
imi plac motoarele da mi-e frica sa nu ajung donator de organe. asea ca ma dau cu o pisica superba ( 318i din 93, bmw adik. ) aleena nu sari la mine da din masina iesi mai altfel. intreab-o pe madelaine cum era sa ma faca ingerash. ssst si gata ca doar n-oi vb de accidentele noastre ca ma omoara aia ca dau din casa.
altceva ce sa mai zic?

nush. daca mai imi vine vreo idee revin
aaaa. am uitat sa zic ca-s frumos, inteligent si ffff modest
Sus In jos
Joker




Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 12:02 am

Hey.. sunt Joker.. prietenii imi spun bazil (bazilutzu) ..
Sunt din Focsani, am 19 ani.. (Prietenii stiu de ce)
Stare civila: in cautarea unei posibile viitoare cautari mai adancite.. (adiq.. as vrea sa-mi traiesc inca tineretea..pe urma sa ma gandesc la o casatorie lol! )
Proaspat absolvent de liceu .. in urma unui drum greu si anevois (din cauza ultimelor ploi)
Fost, prezent si probabil viitor doritor de cunoastere a tot ceea ce inseamna tot.. imi plac plimbarile haotice.. (mai plec de nebun cateodata prin locuri si la persoane pe care nu le-am vazut niciodata.. (daca sunt primit normal .. Laughing ))
Imi place sa ajut mai mereu.. si-mi place la nebunie mai mult sa fiu ajutat... (ma rog. aici intervine reciprocitatea.. atat timp cat sunt ajutat.. raspund cu aceeasi moneda.. desi am un obicei cam prost.. in sensul ca ajut.. si de multe ori.. mai ajut odata chiar daca nu sunt ajutat.. ca deh.. asa mii fierea Razz )
Supravietuitor al inundatiilor din 2006, si proaspat calificat si certificat No1. la campionatul de innot contra valurilor de 3-4 metri.. ( lol! glumeam.. doamne fereste .. din ambele puncte de vedere.. ca nu`sh sa`nnot RazzSmile) )

Cam atat.. momentan.. :\ nu vreau sa vorbesc prea mult.. (cam greu) .. ca nah.. daca `ai mai mari n`au facut`o .. :\ sa nu fiu nepoliticos Embarassed


In rest.. I`m just a jocolor ( http://HalfOp.hi5.com -- pentru cei care vor sa ma omoare .. )
Sus In jos
http://solidservices.ro
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 8:22 am

salut la toata lumea
sunt magda, am schimbat prefixul mai demult .... nu spun cand. La servici lucrez cu copiii, ma ocup de culturalizarea lor study , atat cat se poate, iar acasa ma ocup de copilul ala frumos pe care s-a laudat lordvladyk ca-l are si nu spune cu cine Very Happy .
In timpul liber( la servici sau acasa) imi place sa joc bite, unde incerc sa fiu cat mai corecta. Nu detin bunuri cu care sa ma laud, doar o mogaldeata de copil pe care-l ador si care inseamna totul pte mine.
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 8:35 am

madelaine a scris:
Nu detin bunuri cu care sa ma laud,

PAI DACA LE STRICI
Sa ne prezentam Dsc00411
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 8:41 am

Evil or Very Mad imi pare rau ca nu am pozele cu cealalta verde....... affraid
Sus In jos
SirG3G3

SirG3G3


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 27/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 1:52 pm

lordvladyk a scris:
madelaine a scris:
Nu detin bunuri cu care sa ma laud,

PAI DACA LE STRICI
Sa ne prezentam Dsc00411

lasa ca se mai imtampla...ce faina era pisicuta asta...plus ca e de varsta cu mine :X ...
Deci.Despre mine.
Ma numesc George sunt din Sfantu Gheorghe,judetul Covasna.
Joc bite doar pt clasament,mai dau si eu cate un atac o data la 2 zile.Asa ca nu`s atacat asa de des,si nici nu vreau.Acum am absolvit generala Laughing .....si am intrat la un colegiu de nota 10 din judet,la stiinte sociale Razz ...sunt si eu posesorul unui motor foarte mic,adica un scooter de 50 cmc ....ca am avut o chinezerie de 250 si mi-o stricato unu care vroia sa devina donator de organe =)) ...pe viitor am de gand sa-mi iau alta chinezerie de 125,doar pt oras....stiu ca nu ai voie cu motoare peste 50 fara carnet,dar daca la 14 ani am avut una de 250 ce mai conteaza...
Chiar daca sunt vampir pe s10,nu am nimic cu varcolacii...plus ca am multi prieteni varcolaci...alintul meu pt ei este:blanoshiilor...si al lor pt mine...dintosule Laughing
Ce sa mai zic despre mine? :-??
Sus In jos
http://myclub4ever.forumz.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 6:29 pm

ajea frate. sa am si io cu cine vb pe forumu asta. sa mor daca te mai atac. doar random daca-s intre 2 extractii si nu-s atent:)))
de pisi asta ce zici?Sa ne prezentam 3
Sus In jos
SirG3G3

SirG3G3


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 27/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 10:05 pm

lordvladyk a scris:
ajea frate. sa am si io cu cine vb pe forumu asta. sa mor daca te mai atac. doar random daca-s intre 2 extractii si nu-s atent:)))
de pisi asta ce zici?Sa ne prezentam 3

superba,mai faina ca prima...dar culoarea la prima tot imi palcea mai mult....

tot din `93 e? Razz
Sus In jos
http://myclub4ever.forumz.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 11:59 pm

SirG3G3 a scris:
lordvladyk a scris:
ajea frate. sa am si io cu cine vb pe forumu asta. sa mor daca te mai atac. doar random daca-s intre 2 extractii si nu-s atent:)))
de pisi asta ce zici?Sa ne prezentam 3

superba,mai faina ca prima...dar culoarea la prima tot imi palcea mai mult....

tot din `93 e? Razz

matza rosie era 92. am progresat un an. merg cu pasi siguri si foarte inceti spre un 7-ar din 2008.sau x5 cheers
Sus In jos
SirG3G3

SirG3G3


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 27/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeSam Iun 28, 2008 3:54 pm

Very Happy.....mda,dar nu e asta locu unde se vorbeste asa ceva.... :Paici ne prezentam Razz
Sus In jos
http://myclub4ever.forumz.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeLun Iun 30, 2008 5:46 pm

SirG3G3 a scris:
Very Happy.....mda,dar nu e asta locu unde se vorbeste asa ceva.... :Paici ne prezentam Razz

pai da da daca nu-s moderatori sa-mi dea ban imi fac de cap

I LOVE SPAM lol! Twisted Evil
Sus In jos
SirG3G3

SirG3G3


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 27/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 9:10 pm

lordvladyk a scris:
SirG3G3 a scris:
Very Happy.....mda,dar nu e asta locu unde se vorbeste asa ceva.... :Paici ne prezentam Razz

pai da da daca nu-s moderatori sa-mi dea ban imi fac de cap

I LOVE SPAM lol! Twisted Evil

=)) atunci profita cat mai ai timp Razz
Sus In jos
http://myclub4ever.forumz.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:40 am

bounce affraid


spaaaam scratch
Sus In jos
SirG3G3

SirG3G3


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 27/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeJoi Iul 03, 2008 9:05 am

plm mah de 3 zile sunt aatcat de voi!
Sus In jos
http://myclub4ever.forumz.ro
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeJoi Iul 03, 2008 12:54 pm

lordvladyk a scris:
SirG3G3 a scris:
Very Happy.....mda,dar nu e asta locu unde se vorbeste asa ceva.... :Paici ne prezentam Razz

pai da da daca nu-s moderatori sa-mi dea ban imi fac de cap

I LOVE SPAM lol! Twisted Evil

uite ca sunt moderatori acum Twisted Evil

si moderatorii (adica eu impreuna cu mine insami si cu Aleena) avem o rugaminte la voi: sa lasati acest topic pentru prezentari si spamul sa-l faceti la spam Wink

SirG3G3 a scris:
plm mah de 3 zile sunt aatcat de voi!

de asemenea va rugam sa pastrati un limbaj decent Wink
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeJoi Iul 03, 2008 10:58 pm

mdea... normal... ca vine ea calare pe matura... sa faca ordine... sa nu poata copiii sa se exprime.... da... cenzura... ca are putere acu.... ca normal... sa fac io crize de personalitate din cauza ei Evil or Very Mad

plus ca nu se prezinta nimeni ca ma rog degeaba de ei sa intre pe forum. noroc de mine ca mai fac atmosfera. da nu e bine ma cearta. lasa ca uite imi dau singur bann. 3 zile nu mai postez sa vezi tu ce trist e forumu fara mine. ca nu m-ai apreciat cand trebuia. uite ai sa vezi Sad
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeLun Iul 07, 2008 11:26 pm

na veta am intrat si eu Smile) pai sunt din Tg.mures, 16 ani lucrez pe la Ernicron computers Smile,freza mishto, gagici cat cuprinde, frumos si sexy, lanturi de aur king ,melodia mea preferata: C Rizescu & N Paleru - Bun e vinu' lu' vecinu.mp3


Avelo Bahtalo va pup pa portofel Wink
Sus In jos
AsSuL




Numarul mesajelor : 17
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 08/07/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 12:54 am

Ca tot am prezentat partea mea legata de bitefight, e bine sa stiti cine sunt si in viata de zi cu zi:
Ma numesc Bogdan, am putin peste 17 ani si sunt din Alba Iulia. Sunt la un liceu cu profil sportiv si practic handbal la nivel national, mai exact liga la categoria mea de varsta ( Juniori 1 ). Ca sa fiu sincer o fac mai mult din obligatie si incerc sa dau ocol cat mai mult ( la fel ati face si voi, va garantez ). Diferenta intre ce se cere si ce se ofera nu v-o puteti inchipui, iar programul super incarcat te solicita mai mult decat lucreaza un muncitor obisnuit. Primii ani au fost mai usori insa la un moment dat am ajuns la concluzia ca e bataie de joc. Un avantaj e programul mai usor care il am la scoala: 2, 3 ore pe zi si materii putine Smile. Cu toate astea pasiunea mea sunt calculatoarele si incerc sa invat in fiecare zi ceva nou si ... da, petrec mult timp la calculator citind si exersand programare web ... [HTML, PHP, MySQL, java] ( deocamdata mai mult intr-un stadiu de infromare ) Alt lucru care imi place e sa petrec mult timp pe forumuri: sa postez (cu scop, niciodata pentru spam) sa intreb, sa ma informez, sa ajut daca pot, sa creez forumuri sa le administrez etc. Mai invart cate o poza ceva prin photoshop mi se pare atractiv, iar bitefight e cam singurul joc pe care eu imi petrec o parte din timp. Inafara de asta imi plac la nebunie iesirile la munte, adica sa ma iau de nebun a umbla prin paduri de la cabana "X" la cabana "Y" 3, 4 zile de mers pe jos cu nopti dormite in cort apoi de la cabana "Y" la cabana "Z" iara distanta mare, escaladari etc ... e o alta pasiune. Imi plac oamenii sinceri si oamenii care se tin de cuvant.
Sus In jos
cristianian

cristianian


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 38
Localizare : modena,italia
Data de inscriere : 18/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: ....   Sa ne prezentam Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 9:38 am

cred k e si randul meu sa ma prezint desi e cam tarziu dar....stiti vb aia....niciodata nu e prea tarziu....eu sunt putin diferit,un tip mai special si nu cred k multi din genul meu joaca acest joc...dar nu te poti pune cu hobiul....acum sa incepem:

ma cheama cristian si am 22 ani....sunt din targoviste(pt cine nu cunoaste ,mai pe langa bucuresti)....sunt o persoana f sociabila,imi place sa ma distrez la maxim si sunt un fan al muzici electro....a...inca ceva...si mai tot timpul mi-l pierd avand gija de corpul meu...Wink)))))))))))

am fost o perioada model la agentia "Nereida Models" din cluj....va intrebati cum ajuns acolo tocmai din targoviste?.....am iubit o fata din cluj mai mult k un nebun....e o poveste f lunga si f frumoasa dar cu un sf f tragic.....

in prezent ce sa zic....sunt in italia,modena.ma ocup de placerile femeilor(domn de companie)....este o meserie care imi place si...sincer sa fiu..ai si multe satisfactii....Smile)))))))))

cam atat despre mine.....un mic rezumat....va poop...Wink)))))))))
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 10:18 am

vrem povestea Twisted Evil
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 11:03 am

lordvladyk a scris:
vrem povestea Twisted Evil

ma tu sti ce inseamna 4 cuvinte pe post ? scratch


in toate topicurikle faci numai spam Smile) lol!
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 11:50 am

XxX-Dungi-XxX a scris:
lordvladyk a scris:
vrem povestea Twisted Evil

ma tu sti ce inseamna 4 cuvinte pe post ? scratch


in toate topicurikle faci numai spam Smile) lol!

mea culpa
vr em pov estea. e bine amu? bounce
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 12:08 pm

Cristi expresia "domn de companie" este sinonima in cazul tau cu gigolo? bounce
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Sa ne prezentam 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 10:20 pm

Aleena a scris:
Cristi expresia "domn de companie" este sinonima in cazul tau cu gigolo? bounce

ca n-oi fi inteles.... Twisted Evil le citeste povesti sa doarma bine:))
ma gandeam ca meseria ta cristi starneste..... curiozitati affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa ne prezentam Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne prezentam   Sa ne prezentam Icon_minitime

Sus In jos
 
Sa ne prezentam
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: Welcome-
Mergi direct la: