Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Website

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
MythRaptor

MythRaptor


Numarul mesajelor : 3
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/09/2008

Website Empty
MesajSubiect: Website   Website Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 8:02 pm

Hello tuturor...

Inca nu ne cunoastem. Nu joc de mult Bitefight, insa am facut-o la "indemnul" Aleenei .http://s9.bitefight.ro/bite/player.php?p=27913
Mi-a placut ideea jocului, precum si "provocarea" pe care o lanseaza, cat si indemnul la respect atat fata de inamici cat si fata de aliati si loialitate fata de o eventuala alianta din care faci parte.
In sensul asta m-am hotarat sa incerc sa "imbunatatesc" imaginea aliantei, mai ales pentru ca ea se dezvolta intr-un spatiu virtual.
Din acest motiv am creat un website al aliantei pe care am dorit sa-l pun la dispozitia voastra.
Impreuna voi, ca membrii ai Aliantei G.D.W veti putea face acest site mai atractiv, mai interesant si cu cat mai multe informatii utile pe cat posibil.
Pentru ca acest lucru sa se intample, eu va stau la dispozitie cu "sfaturi si idei" daca le pot numi asa.
Amvorbit cu Aleena despre acest lucru si in cel mai scurt timp, o voi INSTRUI vis-a-vis de modul de administrare al site-ului. Totodata ea va fi cea careia ii voi da toate datele legate de cont etc.etc.
OK ! Gata cu palavrageala...
Adresa site-ului este http://www.gdw.uv.ro

Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 11:36 pm

Iti urez bine ai venit printre noi Myth Raptor....intradevar ai facut o treaba excelanta cu siteul ...eu personal l-am votat ca excelent vreau sa iti multumesc pe aceasta cale in numele aliantei pt efortul tau si interesul aratat GDW.
Am doar o mica nelamurire , siteul pare sa aiba probleme la incarcare, poate pe viitor vei gasi un server [host] mai bun pt el.
Inca odata multumiri si bafta, sa ramai alaturi de noi.
cheers
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
kronax

kronax


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 53
Data de inscriere : 04/09/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 8:42 am

super tare site-ul aliantei . felicitari MythRaptor , ai facut o treba excelenta . chiar merita GDW un site pe masura. Burn
Sus In jos
kronax

kronax


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 53
Data de inscriere : 04/09/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 8:55 am

de ce nu ma lasa ma inregistrez pe site ?

>> Ne pare rau, nu aveti permisiunea de a accesa aceasta zona. Question



Avertisment pt postare nepermisa.Fii mai atent pe viitor.[1]
necro
Sus In jos
MythRaptor

MythRaptor


Numarul mesajelor : 3
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/09/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 2:36 pm

Hello...

Imi pare bine ca va place cum arata site-ul.
Oricum este "in dezvoltare" si pe viitor va arata si mai bine si cu mult mai mult informatii.
Acum...legat de calitatea hostingului...asta este, e un FREEHOSTING de la care foarte multe pretentii nu prea poti avea. de aceea si calitatea conexiunii mai slaba in functie de traficul la o anumita ora. Este bine totusi ca ofera un raport de calitate si servicii relativ onorabil. Pe viitor, cu siguranta cu prima ocazie care va aparea, voi schimba hosting-ul cu unul mai bun. Very Happy .

Cat priveste inregistrarea pe site, este nevoie de validarea inregistrarii, respectiv activarea contului din mesajul de e-mail primit dupa inregistrare.
Exista o varianta mai practica, si anume aceea de a-mi furniza voi datele cu care doriti sa va inregistrati si sa va deschid contul pe site. In forma asta inregistrarea va putea fi facuta doar de unul dintre administratorii site-ului.
Dupa cum am mai spus, cu proxima ocazie cand ma voi intalni cu ALEENA, ii voi da toate detaliile necesare pentru administrare.
Este indicat acest lucru (sa existe mai multi Administratori) pentru a fi in masura sa puteti face (acei dintre voi care vor avea dreptul de Admin) modificarile necesare si in timp util. Este de specificat faptul ca, structura site-ului fiind modulara si cu posibilitate de acces pe nivele de apartenenta la un anume grup de utilizatori, va face ca, unii dintre admini sa aibe drepturi limitate vis-a-vis de administrarea unor module nu insa la utilizarea lor.
Oricum astea sunt amanunte care se clarifica in timp.
Inca o data merci pentru gandurile voastre si.... c'ya soon.
GOOD HUNTING BOYZ & GIRLZ ... !!!!

MythRaptor
Sus In jos
kronax

kronax


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 53
Data de inscriere : 04/09/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 10:40 pm

necro bro. nu stiu sincer cu ce am gresit . pe acest topic se vb despre website. tot aici am intrebat de ce nu ma pot inregistra. unde sa intreb ? cu ce am gresit ? sincer , din punctul meu de vedere nu am gresit si nu meritam acel avertisment Smile

respect

trebuia sa-ti editezi postul anterior. postarea dubla nu este permisa. nu se fac posturi numai de dragul de a se aduna mai multe. ai postat tot tu la interval ca cateva minute de la postul anterior. asta este problema. nu ti-a spus ca ai fost offtopic. ci ca postarea nu a fost permisa Wink citeste un pic regulamentul te rog si pentru orice neclaritati ma poti contacta pe mine sau pe necro. mersi pentru intelegere - Aleena
Sus In jos
kronax

kronax


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 53
Data de inscriere : 04/09/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:33 pm

aaaaa. Shocked scuze si sar'mana . scz si tie necro . am gresit . merit avertizmentul cheers cheers
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Website 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeMier Sept 24, 2008 4:05 pm

kronax a scris:
aaaaa. Shocked scuze si sar'mana . scz si tie necro . am gresit . merit avertizmentul cheers cheers

mai meriti unul pentru offtopic bounce
Sus In jos
GanjA

GanjA


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 02/09/2008

Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitimeMier Sept 24, 2008 8:10 pm

hai ma dungi. nu fi rau!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Website Empty
MesajSubiect: Re: Website   Website Icon_minitime

Sus In jos
 
Website
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: Informatii-
Mergi direct la: