Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
-UnleasheD-

-UnleasheD-


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/07/2008

Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Empty
MesajSubiect: Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?   Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 8:12 pm

Am facut acest topic pentru a rade sau plange despre ratatii care au facut chestia aia cum s-ar numi ca sunt cam bata la chimie Smile).

Eu prefer sa fac scoala decat sa fie apocalipsa.


PS: Am dat un comentariu pe siteul ProTV-ului care nu mi l-au aprobat.

"mai duva'n plm de ratati..bagati lumea in panica ca sa faceti rating Smile)
PS: daca vreti sa vedeti apocalipsa stati sa ma duc la WC =))"
Sus In jos
GanjA

GanjA


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 02/09/2008

Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Empty
MesajSubiect: Re: Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?   Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 10:20 pm

Laughing Laughing Laughing

Buna asta bounce cica stati sa ma duk la wc Laughing

da`i ma in *** cu apocalipsa lor. eu nu cred sincer Smile

Daca eram 1pik mai Prost . eram fericit lol!
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Empty
MesajSubiect: Re: Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?   Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 11:04 pm

io nush mi-a zis azi mag ceva , acu am ajuns casa am dat pe stiri da e cu base si suporterii din tm. plm. io am o amprenta cu 4 portelan si tehn mei 2 is in grecia si unu nu poa sa faca in 2 zile ca aia pleaca in italia si io ma agit si daca vine apocalipsa adik mam agitat dijaba, adica nu mai po sa cheltui aia 300 de euro, si vine apocalipsa si nu po sa-i mai rup capu lu benzerma. pai da inseamna ca io nu vreau apocalipsa bounce
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Empty
MesajSubiect: Re: Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?   Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 12:01 am

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-4257959-cel-mai-asteptat-experiment-stiintific-secolului-acceleratorul-particule-care-recrea-conditiile-dupa-big-bang.htm


Cronica TV: Sfarsitul lumii pe Antena 3
de Mantzy HotNews.ro
Marți, 9 septembrie 2008, 21:35 Life | Acasă

Cronica TV
Cativa membri si simpatizanti ai Partidului Conservator s-au adunat astazi, in Piata Universitatii, si au scandat “Vine apocalipsa!”, ingrijorati de iminenta punere in functiune a acceleratorului de particule LHC. De asemenea, reprezentanti ai partidului lu’ Felix picheteaza sediul Comisiei Europene din Bucuresti, cerand sistarea experimentului. In primul rand, pe mine, daca as fi membru sau simpatizant PC, nu m-ar deranja ca vine sfarsitul lumii. L-as privi ca pe o eliberare.

Totusi, fiti cu ochii pe Antene azi, caci iata ce cred eu ca vom auzi:

Valentin Stan: “Tradatorul de tara Basescu si-a montat un accelerator de particule la VW-ul Golf proprietatea personala. Deja isi construieste cateva gauri negre in garaj, pe care le va planta in toaletele din Palatul Victoria! Domnuuuu Gadea, as vrea sa-i dedic o melodie lui Basescu. Ia asculta aici, ba, Basescule: (cu voce subtiata) Gooovernments have come and passed / The corruption can neeeever laaast / Waaaake me uuup when the wooooorld ends! “

Mircea Badea: “Acceleratorul de particule e de rahat. Daca acceleratorul de particule e smecher, sa vina sa ne batem. Acceleratorul de particule are penisul mic. Acceleratorul de particule are audienta mai mica decat a mea. Acceleratorul de particule nu poate fi contracarat decat de marele Dan Voiculescu, geniul tutelar care a inventat frana de particule.”

Gabriela Vranceanu Firea: “Stephen Hawking e un porc impotent! Dar ii vom acorda dreptul la replica!”

Mihai Morar: “V-am spus ultima gluma cu acceleratorul de particule? Cica se duce acceleratorul de particule intr-un bar si vrea sa agate o particula-manechin, dar aceasta il refuza. Enervat, acceleratorul de particule ii zice: <<hai, ia viteza!>> Ha-ha-ha!”

Mihaela Radulescu: “Oare Stephen Hawking e bogat? Stiu ca Gabi Firea zice ca-i impotent, dar stim cu totii ca, la un barbat, conteaza ce-i in interior. In interiorul contului.”

Ion Cristoiu: “Din ce-am citit eu, acceleratorul de particule este un factor destabilizator care poate duce la rasturnari spectaculoase in ordinea normala a lucrurilor pe Terra. Voi fi inalt! Puteti sa ma dati afara, domnu’ Felix, dar eu sunt de partea lui. Abia astept sa-si faca acceleratorul de particule trust de presa!”
Sus In jos
-UnleasheD-

-UnleasheD-


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/07/2008

Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Empty
MesajSubiect: Re: Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?   Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 12:19 am

ce tupeist e Mircea Badea lol!


Sunt optimist in priviinta experimentului si cred ca va avea succes Wink

PS: Ma arunc eu primul pe geam ca sa dau tonul lol! lol!
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Empty
MesajSubiect: Re: Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?   Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 10:06 pm

io vreau sa nu vina apokalispa aia Smile) ca dik aia tupeisti Very Happy

p.s azi am amncat orez cu lapte Suspect
Sus In jos
Continut sponsorizat





Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Empty
MesajSubiect: Re: Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?   Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam? Icon_minitime

Sus In jos
 
Incepe sfarsitul lumii sau aflam cum sa ne teleportam?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Spam Cafee-
Mergi direct la: