Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 figura de retard

In jos 
+6
CiudaT
Krekona
GanjA
-UnleasheD-
lissa
lordvladyk
10 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 11:34 pm

figura de retard Varcol16

figura de retard Varcol15

retardu are par si mustacioara si cercel si o bagaboanta cu curu bombat care ii mandra ca are tel care face poze:)) si are chiloti de firma din bazar di la braila. adresa lui o doriti? sau o tin secreta? pale
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 11:47 pm

lordvladyk a scris:
figura de retard Varcol16

figura de retard Varcol15

retardu are par si mustacioara si cercel si o bagaboanta cu curu bombat care ii mandra ca are tel care face poze:))

ioi da, are puf de mustacioara , cercel de sticla, mutra de ciumeg kul si retard... moama da unde naiba i'ai gasit pozele ?? mortale tuh, de'a dreptu mortale ... ce moaca de strutz are !! lol!
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 11:49 pm

oare la ce gandeste el, daca-i capabil de asa un proces cognitiv complex cand tine oglinda aia. pare proFUND bounce
Sus In jos
-UnleasheD-

-UnleasheD-


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/07/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 11:58 pm

Diametrul capului sau numarul de la papuci il ai? Smile)

Vlade o pui prea in serios, eu nu am nimic de impartit cu el dar daca vrei cOmm ca pe hi5 sa vad ce pot face Very Happy

Ziceam ca fata e imprimata pe haine, defapt oglinda
Am pe cineva la mine care i-a dat un cOmm de exceptie:

"Ohhhhhh tu chiparosule... Iote dom'le unde se ascundea fat frumos din p**a scos Smile)) Simpatik draq... seamana cu masa sigur Smile) ami place ca are fatza de virgin:))"

Cercel ce sa zic...gangsta :>


brB pana la baie...


Urmatoarea pOza...pai se crede la modeling ce vreti mai mult de atat...servicii modeling TvA si Transport incluse Smile)


Ultima editare efectuata de catre -UnleasheD- in Joi Sept 11, 2008 12:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 11:59 pm

lordvladyk a scris:
oare la ce gandeste el, daca-i capabil de asa un proces cognitiv complex cand tine oglinda aia. pare proFUND bounce

cred ca se gandea proFUND la fundu bagoaboantei celea ... Basketball pacat ca era afisata ca poster pe oglinda ... oricum e kul mustacila ... Burn
Sus In jos
GanjA

GanjA


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 02/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:17 am

BeNzEmA. Nu am cum sa nu rad Smile) cel mai secsi e acolo in bucatarie in pectoralii goli. Laughing

Acolo rupe stilu lol!

nici daca te cautam cu interpolu nu te gaseam Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 1:04 am

GanjA a scris:


nici daca te cautam cu interpolu nu te gaseam Laughing Laughing Laughing
nu l-ai cautat cu mine:))
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 1:33 am

Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 1:37 am

Krekona a scris:
http://photos2.hi5.com/0051/705/417/Hk.ojg705417-02.jpg

http://photos3.hi5.com/0050/195/602/xrCBPC195602-02.jpg

http://photos3.hi5.com/0051/198/894/elreXP198894-02.jpg

ma sperie in a treia poza cyclops

nush ce am impresia dar prima poza e cracanta cam rau... Cenzurat


avertisment pentru postare dubla [7] - Aleena
Sus In jos
GanjA

GanjA


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 02/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 1:46 am

http://photos2.hi5.com/0051/705/417/Hk.ojg705417-02.jpg

Lissa a iesit foarte bine la fata aici. nu mi se pare urata. si e foarte secsi si la corp Wink
daca are putin sanii mai mici nu este o problema. exista implanturi pe care fiecare femeie decide daca vrea sa faca operatia sau nu.

spre deosebire de altii lol!

http://photos3.hi5.com/0050/195/602/xrCBPC195602-02.jpg

a iesit mai bine ca perfectul. claritatea este maxima Smile foarte frumoasa poza. Very Happy

Hainele se asorteaza spre deosebire de :
https://servimg.com/view/12553917/15

http://photos3.hi5.com/0051/198/894/elreXP198894-02.jpg

A facut fata o poza cu catelul si din vina calitati pozei se vede putin fata altfel. daca vrei s`o vezi mai bine uitate in primele 2 poze.

Lissa. esti de nota 11 Very Happy Razz Cool
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:01 am

Laughing mai krekona esti mai transparent decit sticla transparenta... What a Face

io'ti multumesc ca existi .. daca nu te nasteai, nu mai erai vitzelush tongue pe B.F. ti se trage de la nastere:) bounce ... oricum, merci ca esti pe forum daca intelegi unde bat... daca nu, vine si vremea aia... no rush, cum zic englezii ... lol!
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:02 am

GanJA, merci dulcikule ... is de nota 10k ... dar no' io ma vad buna si siecsi sunny sunny


avertisment pentru postare dubla [1] - Aleena
Sus In jos
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:11 am

ganja auzi la el esti de nota 11 lol! ma nui ca vrei si u pietre ??? scratch

lissa esty belea in poze dar nu inteleg ce drqu tiai pus tabla pe deget la 20 de ani? No
Sus In jos
GanjA

GanjA


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 02/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:20 am

mai Strange. care e problema ta. ? care e treaba ta daca vreau eu pietre sau nu vreau? te intereseaza viata mea?Smile te intereseaza persoana mea? Is Just A GAME
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:22 am

Very Happy poza a doua a iesit bina nam ce zice...oriqum peste tot se baga ganja ca de fiecare data....el e ala bagaretzu....crede ca daca mia dat lissa pietre ca am stiut sa vb frumos cu ea. ii baga si lui;))din partea mea poate sai bage si 10.000 mi de pietre...dar tot il articulez...sa se caleasca si el..
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:24 am

Strange , GanjA a fost la mine in alianta . Smile .. si nu'i tipu de om sa se milogeasca pentru pietre. Daca baiatul mi'a facut un compliment, cheers este ca'l merit nu sa ma pupe in fund cu scopul de'a profita.

Rau de tot a ajuns lumea de azi, de nu suntem capabili sa acceptam ca pot si alti oameni sa faca complimente... Sad

nu am 20 ani, am 20+ ani ... iar tabla pe deget este pusa din dragoste ... cred in dragoste I love you
Sus In jos
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:27 am

benzema daca lissa nu e buna ai gustri ... scratch aa esty popo No

zii ce vrei dar nu te lua de frumusetea ei ca ori ce ai spune nu o atingi (la inima)

stai ganja k mam pierdut nu ma mai lua asa tare io doar dadeam cu parerea lingi cam mult in ... cea ce observ io

eu doar dau k parerea nu va mai agitati asa voi scrieti nu io deci ganditiva inainte Neutral

lissa ganja face complimente tie si lui .... de cand a inceput toata treaba asta

si eu cred in dragoste dar se ajunge mereu la inters si nu e dragoste sentiment de atasare

oricum imi placi Very Happy

benzema notezi defectele si le folosesti k duma lol taci ma


Ultima editare efectuata de catre StRaNgE in Joi Sept 11, 2008 2:34 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:30 am

am zis ca-mi place doar o poza...din alea 3 atata....asta nu inseamna cas popo lol!
fiecare cu gusturile lui... Cool Cool mie imi plac cretzele
Sus In jos
GanjA

GanjA


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 02/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:33 am

mie brunetele Very Happy
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:41 am

poi ia sa va impac io pe toti .... va dau liber sa'mi linjeti pozele, sa ma pupati prin poze unde va vrea inimioara... dar aveti grija sa nu va curentati bounce bounce .. acu ma
scuzati .. ma duc la bazin cu cealalta jumatate de tinichea lol!

p.s. daca am sanii mai mici, este ca m'o supt bem zeama pt pietre ... cum pun vreo 10kg la loc ... ma imbogatesc si la piept ... tah tah

POOF !! <------ I'm gone !!! witch
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:44 am

STF BEACH

afro
Sus In jos
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:46 am

ne holbam si noi scuzane gata nu ma mai uit daka te superi lol! "gata team lins in cur" pot pe tate???
Sus In jos
GanjA

GanjA


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 02/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:47 am

Beach-plaja,litoral
Bitch-c*rva,tar*a
Biatch-cenzurarea de la bitch Smile
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:48 am

aua Laughing Laughing

mi'a zis-o bem zema cu nerv sclipitor lol! lol!
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : figura de retard 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:49 am

LA 27 DE ANI SA AIVE SI 2 COPI...NEA affraid NU MERGE..
Sus In jos
Continut sponsorizat





figura de retard Empty
MesajSubiect: Re: figura de retard   figura de retard Icon_minitime

Sus In jos
 
figura de retard
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Arhiva-
Mergi direct la: