Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 da....am vazut tot

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Pendragon

Pendragon


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : Milano
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 221010
Data de inscriere : 13/09/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 8:37 pm

Ca raspuns la discutiile purtate de voi in legatura cu fosta mea alianta si Benzema nu am decat sa zic ca: inca un suflet este al meu Smile Multumim de claritati!
Sus In jos
Pendragon

Pendragon


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : Milano
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 221010
Data de inscriere : 13/09/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 9:12 pm

Evil

si una bucata avertisment pentru double post, asa, ca-mi esti simpatic si stiu tu vei avea glossul la tine daca raman eu fara Laughing - Aleeena
Sus In jos
Pendragon

Pendragon


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : Milano
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 221010
Data de inscriere : 13/09/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 10:00 pm

flower si lissa nu mam mandrit niciodata cu abilitatile tale doar le aveam si eu mari, atata ca am lipsit o luna din joc e si normal ca mai intrecut, iar de ros nu mo ros, explicatii nu miai dat iar proasta nu team facut doar ca sti ca eu nu negociez cu specia pe care trebuie so atac ca atunci ar insemna ca sa nu ma dezvolt doar prin a baga pietre la nesfarsit, si de partea ta o fost tradarea, dupa ce am fost amici de mult timp (nu in bitefight) ai ales sa pleci cu un copil din alianta si mai ales intrun joc, iti si va doresc la toti joc placut pentru ca veti avea nevoie Smile iar in cel mai bun caz alianta a fost creata de mine si numai cu acordul meu se putea schimba numele deci daca la schimbat benzema puteai sai tai adminul si imi ziceai cu prima ocazie ca el a facuto dar ai fost de acord cu el...si nu numai .....mo ros amicitia ceo fost intre noi nu altele, alianta mea va fi ce a fost si inca mai mult iar cui nui convine sa citeasca ultimul rand din caracterizarea mea, va astept numerosi pana puteti. Sunt un luptator deci lupt cu fiecare dintre voi indiferent de lvl sau abilitati de cate ori vreti pe zi!! The Knights of Round Table 4 ever, the best of server 10.


si bucata numarul 2 de avertisment pentru double posting pentru ca aseara mi-ai ignorat curtea asidua si m-ai lasat balta pentru necro. tati, tu-mi furi toti barbatii, ce faci? apropo, ti-am spus ca vreau si eu ochelari "d-aia"? bounce - Aleena
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 2:36 am

Pendragon a scris:
va astept numerosi pana puteti. Sunt un luptator deci lupt cu fiecare dintre voi indiferent de lvl sau abilitati de cate ori vreti pe zi!! The Knights of Round Table 4 ever, the best of server 10.

sper sa nu fie cazu. imi placi oarecum . da daca o sa fii cu benzema cand iintru asta e....... fara ranchiuna Smile
Sus In jos
Pendragon

Pendragon


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : Milano
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 221010
Data de inscriere : 13/09/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 3:09 am

benzema nu este pe viitoarea mea lista de aliati witch
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 3:34 am

Pendragon a scris:
benzema nu este pe viitoarea mea lista de aliati witch

bravo bounce
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 8:42 am

Pentagoane, tzucu-ti gurita ta roz si glossata stii ca ai facut triple post si te ard, nu? Twisted Evil
ia-ti sacoul cu sclipici si ne vedem deseara la aceeasi ora, da? Very Happy
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 9:31 am

aceasta sectiune este dedicata jocului bite fight si problemelor aliantei CLAN. nu este o sectiune matrimoniala. d-na va rog sa va revizuiti atitudinea si incercati pe sentimente.ro sau gaseste-ti perechea. ro. acum nu va dau avertisment pt offtopic cu conditia sa fiti atenta pe viitor Rules
Sus In jos
Aleena
Moderator
Aleena


Numarul mesajelor : 338
Varsta : 45
Localizare : la 2 statii de tramvai de boss
Data de inscriere : 15/06/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 11:13 am

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
love you too pitic Smile)
te incearca gelozia? bounce

offtopic: da, sunt de acord cu ce zice Pentagoane...sau nu, ma mai gandesc Rolling Eyes Twisted Evil
Sus In jos
-UnleasheD-

-UnleasheD-


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/07/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 11:29 am

lordvladyk a scris:
aceasta sectiune este dedicata jocului bite fight si problemelor aliantei CLAN. nu este o sectiune matrimoniala. d-na va rog sa va revizuiti atitudinea si incercati pe sentimente.ro sau gaseste-ti perechea. ro. acum nu va dau avertisment pt offtopic cu conditia sa fiti atenta pe viitor Rules

Vlade o dai in SF Smile)
Sus In jos
Pendragon

Pendragon


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : Milano
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 221010
Data de inscriere : 13/09/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 3:28 pm

Rusu Mircea/ pendragon

tupeu de borfas alex: nush ce am impresia cati dau 5 pe zi..
rusu mircea: dai frate
rusu mircea: tu iei 10
rusu mircea:
tupeu de borfas alex: ce au mai scris aia pe forum ca mie mia dat bann
rusu mircea: adica vi la mine in alianta imi schimbi numele cu aia si dup[aia faci pe nevinovatu?
tupeu de borfas alex: intru la lissa in alianta tu numai erai stapan...schimb numele ca alianta se numea fghustrider cum era si nikul tau...eu numi fac alianta care se numeste benzema...dupaia vreau sa ma fac varcolac in alianta aia ma respinge unu...si nu a recunoscut nimeni si atunci lissa a sterso..
rusu mircea: dar alianta mea si numele ei ii problema mea
rusu mircea: ce fac la mine in alianta
rusu mircea: cui nui convine nu ii obligat sa intre
tupeu de borfas alex: si care era problema daca am scris eu Black rose 4all era mai misto
rusu mircea: ce nu tiai facuto tu separat alianta black rose si so lasi in pace pea mea...
rusu mircea: ce nu iai schimbato si la necro alianta?
tupeu de borfas alex: tu nu erai stapan lissa mia zis ca tu nici nu prea mai intri
rusu mircea: ok dar tio zis ca am sa ma reintorc
rusu mircea: am lasato stapana pe incredere
rusu mircea: provizoriu
tupeu de borfas alex: si de ce ma rog tia sterso?
rusu mircea: citeste pe forumul lui necro si ai sa vezi ce ai vb cu lissa siatunci ai sa vezi
tupeu de borfas alex: am ban pe forumul ala iam injurat da ia luat draq...lissa aia este si mai prosta...nici mavar nush cate pietre mea bagat sa mor eu
rusu mircea: daca nuti amintesti...
tupeu de borfas alex: macar*
tupeu de borfas alex: asa ca te rog frumos numi mai vb de lissa necro si toti aia pe la mine contul de pe server 10 nui primul cont ma doaren cur de el il pot sterge cand vrea plm...intelegi dar eu leam aratat cata prosti pot sa fie aia...
rusu mircea: ma am incheiat
tupeu de borfas alex: aa si dupa ce a sters lissa alianta ...si tiai facut tu alta...de ce primeati atacuri de la mine pana au iesit toti
tupeu de borfas alex: ?
rusu mircea: ma io intodeauna tiam dat
rusu mircea: si am sati dau..
rusu mircea: o fost chestia ca nu am jucat o luna
rusu mircea: si tiai luato in cap..
rusu mircea: si tu si ea
rusu mircea: dar acum sant aici
rusu mircea: si veti palti
tupeu de borfas alex: da ma cate vrei...habar nu aveti sa jucati macar
rusu mircea: daca habar nam sa joc de ce cu diferenta de abilitati 10 tiam dato?
tupeu de borfas alex: asta e jocu mha,,,,eu pe s2 am luat bataie de la unu cu mathilda...eu pe lissa am si batuto si de ce oare?
rusu mircea: ii aratai nbumai logurile unde castigai dar ca pierdeai nai arATAT
tupeu de borfas alex: mah ma doare undeva ma de contul asta ...cand vei avea si tu cont asa
tupeu de borfas alex: http://s2.bitefight.ro/bite/player.php?p=76700
tupeu de borfas alex: mai vb
rusu mircea: http://s7.bitefight.ro/bite/player.php?p=19776
rusu mircea: am avut
rusu mircea: stai linistit
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : da....am vazut tot 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 9:10 pm

Aleena a scris:
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
love you too pitic Smile)
te incearca gelozia? bounce

offtopic: da, sunt de acord cu ce zice Pentagoane...sau nu, ma mai gandesc Rolling Eyes Twisted Evil
ce inima mare si incapatoare ai. dar Rules are Rules
Sus In jos
Continut sponsorizat





da....am vazut tot Empty
MesajSubiect: Re: da....am vazut tot   da....am vazut tot Icon_minitime

Sus In jos
 
da....am vazut tot
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: