Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 war cu necro

In jos 
+6
addy
Aleena
-UnleasheD-
{O_o}
CiudaT
lordvladyk
10 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

war cu necro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: war cu necro   war cu necro - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 18, 2008 1:40 am

ma eu tiam dat un sfat nu tiam zis ca te atac daca ma furi deci nu o intoarce sa te simti bine ca ai dreptate citeste de 2 ori si gandeste de 3 inainte sa postezi Laughing (sau cum se zice cand postezi pe forum) Laughing

ma vlady tot nu miai zis cand te intorci bounce
Sus In jos
Pendragon

Pendragon


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : Milano
Respectarea regulilor : war cu necro - Pagina 2 221010
Data de inscriere : 13/09/2008

war cu necro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: war cu necro   war cu necro - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 18, 2008 2:13 am

o sa faca egalitate parerea mea Smile) daca nu aruncati cu pietrele lol! Evil
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

war cu necro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: war cu necro   war cu necro - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 18, 2008 8:25 am

Vad ca situatia in topicul asta a scapat de sub control si se fac tot felul de supozitii si pariuri asa ca voi oferi lamuriri si un raspuns oficial.
Nu voi face war cu un membru CLAN, indiferent ce lvl si skill are si asa au fost destule dezbinari si discutii in interiorul aliantei, numai waruri intre membri mai lipsesc.Daca accept acest war voi creea un precedent care pe viitor poate avea efecte nedorite, unde fiecare se va putea provoca unul pe altul,rezultand la sfarsit scandal, ura sau mai stiu eu ce.
La noi nu ar fi cazul,deoarece Vlad a propus asta din distractie si pt teste, insa pe viitor vor vrea sa faca si alti membri si nu ar fi corect sa accept eu ca mai apoi sa interzic altcuiva sa faca.
In concluzie nu va fi nici un war, si voi introduce o regula care va interzice membrilor CLAN sa faca astfel de war-uri intre ei.
Topicul este inutil asa ca il voi inchide.

Bafta tuturor.


Topic closed
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





war cu necro - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: war cu necro   war cu necro - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
war cu necro
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» La multi ani necro! Sa-l barfim pe necro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Arhiva-
Mergi direct la: