Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Admin in alianta!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Admin in alianta! Empty
MesajSubiect: Admin in alianta!   Admin in alianta! Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 6:18 pm

Exprima-ti aici dorinta de a fi Admin si motive pt a fi acceptat!
Bafta!
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Admin in alianta! 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Admin in alianta! Empty
MesajSubiect: Re: Admin in alianta!   Admin in alianta! Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 11:05 pm

Embarassed buna seara. eu sunt jucatorul lordvladyk din alianta hellgods si am cea mai mare prada din joc. am deasemenea cele mai mari abilit pt care am facut sacrificii. termopane.... termopane...... Razz

nu vreau admin ca toata ziua primeam msj cu vreau in alianta si invariabil raspundeam cu " vb cu mad sau ancient". mi-am scos singur functia si mi-aam dat rangu de maddog care propun sa ramana unic pt ca si eu is unic in felu meu. da mi-au disparut optiunile desi io mi le-am bifat. poate rezolvati sa le am din nou ca desi nu le foloseam imi dadea o stare de bine sa le vad acolo. va multumesc farao
Sus In jos
madelaine
First Prime
madelaine


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 14/06/2008

Admin in alianta! Empty
MesajSubiect: Re: Admin in alianta!   Admin in alianta! Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 11:44 am

dragilor am o propunere : as vrea ca membrii aliantelor noastre de pe s10 si s9 sa intre aici si sa posteze ce doresc ei de la un administrator de alianta. cum vad ei functia si care ar trebui sa fie d.p.d.v. atributiile unui administrator.
Sus In jos
XxX-Dungi-XxX
ArtMasteR
XxX-Dungi-XxX


Numarul mesajelor : 158
Varsta : 31
Localizare : Art Gallery
Respectarea regulilor : Admin in alianta! 441010
Data de inscriere : 05/07/2008

Admin in alianta! Empty
MesajSubiect: Re: Admin in alianta!   Admin in alianta! Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 11:11 pm

Eu doresc de la adminul aliantei(server10) sa fie (mai) atent cu activitatea membrilor aliantei,cu monotorizarea unor membri in legatura cu dezvoltarea lor..(exemplu.Hades),cu donatiile sa fie toata lumea la zi si sa se implice in activitatea aliantei.


Best Regards,

XxX-Dungi-XxX
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admin in alianta! Empty
MesajSubiect: Re: Admin in alianta!   Admin in alianta! Icon_minitime

Sus In jos
 
Admin in alianta!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Probleme in alianta a 2-a!
» Tradatori in Alianta!!
» TheGame (alianta a II-a)
» Schimbare nume alianta!!
» Tring! O noua alianta!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: