Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Schimbare nume alianta!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Schimbare nume alianta!! Empty
MesajSubiect: Schimbare nume alianta!!   Schimbare nume alianta!! Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 12:43 am

Precum ati vazut alianta si-a schimbat numele in HunTerLordS, de asemenea si conceptul cat si modul de actiune....vom fi o alianta de ''vanatori'' o alianta care va face tot posibilul sa atace cat mai mult, o alianta care va urma ''selectia'' membrilor atent fiind acceptati doar cei foarte buni.
In fapt va fi o alianta noua care va face tot posibilul sa ramana o alianta de elita a serverului 10, in consecinta vor urma schimbari in componenta ei ...unii [fara suparare] vor fi mutati in alianta secundara...dar nu inainte de a li se oferi sansa de reabilitare sau de a fi ajutati.
Noul concept si baza acestei aliante este:

Live for the prey
Live for the hunt
Live for the kill

cine nu stie ce inseamna sa caute pe google sunt sigur ca se va lamuri Smile ...deci acestea fiind spuse va doresc la toti ...prada cat mai bogata si clasicul bafta
Sistemul de intrajutorare va ramane valabil si va fi monitorizat in continuare de cristianian, cu aceasta ocazie repet...orice nelamuriri ati avea va adresati lui ...daca el nu va poate convinge sau lamuri imi trimiteti mie un pm sau mess si sunt sigur ca vom gasi o rezolvare.Bafta tuturor
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Schimbare nume alianta!! 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Schimbare nume alianta!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare nume alianta!!   Schimbare nume alianta!! Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 2:02 am

there are no pacts between lions and mens
you'll don't have eyes tonight,no ears or a tongue
you will walk the underworld blind deaf and dumb
and all dead will know:this is hector, fool who thought he killed achiles"

nici de-al dreaq nu vrei sa scrii ca-i de la mine Surprised Sad
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Schimbare nume alianta!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare nume alianta!!   Schimbare nume alianta!! Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 9:24 am

modificat la cerere, am uitat sa adaug numele tau aseara din neatentie, intradevar moto-ul iti apartine Smile
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Schimbare nume alianta!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare nume alianta!!   Schimbare nume alianta!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbare nume alianta!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admin in alianta!
» Probleme in alianta a 2-a!
» Tradatori in Alianta!!
» TheGame (alianta a II-a)
» Tring! O noua alianta!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Prima categorie :: General HunterLords-
Mergi direct la: