Welcome to CLAN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome to CLAN

Forumul Aliantei HunTerLordS & GodSOfWaR
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tradatori in Alianta!!

In jos 
+11
IntunericuL
Cupidonel27
addy
Aleena
FrosT
Krekona
GanjA
cristianian
-UnleasheD-
lordvladyk
necro
15 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 1:42 pm

StRaNgE a scris:
ma sunteti de belea prea tare mor dupa lissa foloseste si virgula cand scrie pacat k am citit pe undeva k are sot I love you
oricum e nus gelos

si addy "FRAIERE EU NU MA COBOR LA NIVELU TAU.. ASA CA INJURA CAT VREI;) + K MATA ERA ASEARA PE CENTURA..AI JI U MA GRIJA DE EA..STAPANESTEO CAT DE CAT;)" lol!

pai ce plm lai injurat ma atunci esty mai idiot k el

aaa si lord ma nu baga si u o luna pietre si trimite camatari dupa benzeman daka tot iti afecteaza viata

BA E UN JOC NU VA MAI OMORATI AR TREBUI SA NE FAKA SA VB SA FACEM CUNOSTINTE NOI SA NE INVATAM UNUL PE ALTUL MAI ALES UNU K U LORDVLADYK K AI 30 ANI AR TREBUI SAL CALMEZI PE COPILU ALA BENZEMA DAR U ASA AMENINTAL L TE AMENINTA SI NE INTALNIM TOT SV SI NE OMORAM CE PLM K DOAR SUNTEM FIINTE UMANE NU PUTEM VB FRMOS UNUL K ALTUL TRE SA NE DAM INCAP SA REZOLVAM O PROBLEMA K ASA A FOST MEREU ALA MAI TARE IA TOT SI ALA CARE E VAI DE PL LUI DA DIN BUZE

gata k ma dor degetele

PACE


de acord cu tine strange...insa ....7 chestii am sa iti spun dupa care te declar fan benzema[cu tot cu bunavointa ta]
1.benzema stia regulamentul aliantei si la acceptat cand a facut cererea si a fost primit
2.ai dreptate si tu si frost...e doar un JOC, insa nu trebuie sa ne batem joc de jucatori chiar daca e doar un JOC
3.am alergie la tradatori si lingai care nu isi urmaresc decat interesul propriu
4.tot ce am pus pe forum nu am facut-o din razbunare, pur si simplu sa fie invatatura pt cei care citesc sa vada si sa nu procedeze la fel
5.oamenii cu 7 fetze intodeauna vor fi asa indiferent ca este vb de un JOC sau de viata reala, tocmai pt ca este doar un JOC trebuia sa procedeze altfel
6.cine vb frumos si are intentii bune [e vb de lissa] este luat drept prost si folosit in interes personal.
7.joc BF de cand exista s1.org insa pers ca lissa sau benzema nu am intalnit...lissa e prea buna pt acest joc...iar benzema prea egoist si alunecos.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 1:59 pm

StRaNgE a scris:
MAI ALES UNU K U LORDVLADYK K AI 30 ANI AR TREBUI SAL CALMEZI PE COPILU ALA BENZEMA
PACE

nu ma ocup de psihiatrie pediatrica imi pare rau.si da-ti si tu parerea despre mine in caz ca ti-o cer ca asa ete ma pui sa postez asa aiurea numa ca sa-ti raspund, desi nu m,a intereseaza
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 4:39 pm

mai necro daca zici tu de tradare....daca te trada lordvladyk cei faceai mha? pe cine puneai sal atace zimi si mie lucrul asta...asta e iao ca o tradare m-ai dat afara din alianta tu iti vezi de jocul tau eu deal meu ....nu sa se ajunga la asta sa ma atace lissa cu lordvladyk....ca din cauza lor are de suferit si toata alianta lui lissa si alianta S.A.W si aleena si ce rezolvam ca daca ma ataca lordvladyk fac mai rau atac si eu..si daca o tine tot asa in curand va suferi si HDS2 si la ce ajungem nu inteleg sufera toti din cauza ca team tradat eu pe tine...deci mai mult din cauza ta ...sufera toti...eu zic sa o dam la pace si tuti vezi de jocul tau eu deal meu si cu asta am incheiat totul...parerea mea..."razbunarea arma prostului "am mai ziso de cateva ori
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 10:20 pm

da chiar bah necro ce faci atata scandal? uite o sa dea in alina o sa dea in hds, numa ca faci tu scandal. da te rog io bay necro potoleste-te ca ne omoara benzema asta. da chiar trebe sa suferim din cauza ta? da-o incolo de treaba bounce
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 10:32 pm

lordvladyk a scris:
da chiar bah necro ce faci atata scandal? uite o sa dea in alina o sa dea in hds, numa ca faci tu scandal. da te rog io bay necro potoleste-te ca ne omoara benzema asta. da chiar trebe sa suferim din cauza ta? da-o incolo de treaba bounce

ioi... nu uita tuh ca de aia sufera si alianta mea Sleep Rolling Eyes bounce <---- boing, boing ... alien
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:11 am

Krekona a scris:
mai necro daca zici tu de tradare....daca te trada lordvladyk cei faceai mha? pe cine puneai sal atace zimi si mie lucrul asta...asta e iao ca o tradare m-ai dat afara din alianta tu iti vezi de jocul tau eu deal meu ....nu sa se ajunga la asta sa ma atace lissa cu lordvladyk....ca din cauza lor are de suferit si toata alianta lui lissa si alianta S.A.W si aleena si ce rezolvam ca daca ma ataca lordvladyk fac mai rau atac si eu..si daca o tine tot asa in curand va suferi si HDS2 si la ce ajungem nu inteleg sufera toti din cauza ca team tradat eu pe tine...deci mai mult din cauza ta ...sufera toti...eu zic sa o dam la pace si tuti vezi de jocul tau eu deal meu si cu asta am incheiat totul...parerea mea..."razbunarea arma prostului "am mai ziso de cateva ori


In primul rand Vlad nu ar trada alianta orice ar fi si despre orice suma am vb, pt ca este diferenta de caracter intre tine si el, tu ai incercat de la bun inceput sa "soparlesti" in alianta , ba fara donatii, ba cu cate un item, etc ... nu ti-a pasat de alianta si de colegii tai, in al doilea rand incercariile tale de a ataca membri sau protejatii *CLAN* iti va aduce mai mult rau si mai multe atacuri de la mai multi jucatori, crezi ca nu are cine sa te atace prietene????!! crezi ca duc lipsa de vampiri loiali CLAN??? sau crezi ca nu ma pot transforma sa te atac???? nu am lasat sa fii atacat de mai multi...iar daca e la o adica iti pot face si mai mult rau...insa aleg sa nu o fac pt ca NU este razbunare , doar o pedeapsa pt ca ai incalcat regulile aliantei....cat despre ce ai facut cu lissa asta e alta problema se va face dreptate si aici.Pace nu va exista decat in doua feluri....poti restitui lissei cele 1100 de pietre??? nu cred !! iar celalalt fel il stii care e nu mai insist asupra lui Neutral
Dupa cum vezi alegerea e a ta.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:16 am

am inteles necro destul de bine...fie eu cu lissa o rezolvam prin atacuri vedem noi...dar ce tear incalzi pe tine ca sa numai fim dusmani nici cu lordvladyk nici cu tine...gandestete e un joc fiecare are dreptul sa joace si tu incerci sa numi mai oferi acest lucru intelegi...este o pesdeapsa ....pedeapsa asta cat mai tine frate...miam cerut si scuze atunci dupa ce sa intamplat...
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:17 am

necro a scris:

Dupa cum vezi alegerea e a ta.[/color]

alegerea nu mai e demult a lui. alegerea e a mea acum Mad
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:24 am

lordvladyk a scris:
necro a scris:

Dupa cum vezi alegerea e a ta.[/color]

alegerea nu mai e demult a lui. alegerea e a mea acum Mad

Leone, leone king .... of the jungle ..
Sus In jos
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 1:31 am

necro sunt de acord k tine dar fii atent ....

nu tin cu nimeni "fan" urasc cuvantul dar imi place despre ce discutati

daka vrei nu mai postez sa nu crezi ca postezi in potriva voastra

7 a tale si 7 a mele

tu= 1.benzema stia regulamentul aliantei si la acceptat cand a facut cererea si a fost primit
io= 1.benzeman era pervers Twisted Evil si inainte sa intre in alianta si a intrat cu acest scop lati primit si vati parlit No imi pare rau si stiu kum e No
tu= 2.ai dreptate si tu si frost...e doar un JOC, insa nu trebuie sa ne batem joc de jucatori chiar daca e doar un JOC (corect)
io= 2.si daka unu pleca cu conceptia ( il fur pe ala oricum nul cunosc ma doare in pl...) sa profiti e la moda in ziua de azi la fel k rozu la barbati in italia Shocked Shocked
tu= 3.am alergie la tradatori si lingai care nu isi urmaresc decat interesul propriu
io= 3. (nu e vorba mea dar tio zik) nu exista tradatori doar tovarasi fara creier si nu cred k kuiva iar place sa fie "tradat"
si banuiesc ca nici la "tradatori" nu lear place sa fie "tradati"
tu= 4.tot ce am pus pe forum nu am facut-o din razbunare, pur si simplu sa fie invatatura pt cei care citesc sa vada si sa nu procedeze la fel
io= 4.aici mia placut incerci sa repari ce strica alti frumos din partea u cheers
tu= 5.oamenii cu 7 fetze intodeauna vor fi asa indiferent ca este vb de un JOC sau de viata reala, tocmai pt ca este doar un JOC trebuia sa procedeze altfel
io= 5.as prefera la joc akum asta e parerea mea (dati si voi cu parerea poate gresesc) si tocmai pt ca e joc lumea profita pt ca nu are nici o treaba k tine
tu= 6.cine vb frumos si are intentii bune [e vb de lissa] este luat drept prost si folosit in interes personal.
io= 6.si cand tiai dat seama akum sau inainte sa faci 30 de ani (nimik personal tot respectul ca nu te cunos dar ce rost a avut sa o scri pe a 6a)
tu= 7.joc BF de cand exista s1.org insa pers ca lissa sau benzema nu am intalnit...lissa e prea buna pt acest joc...iar benzema prea egoist si alunecos.
io= 7.persoane ca benzema vad de dim cand deschid ochi pana cand ma pun la somn dar ca lissa nu am intalnit

A SI LORDVLADYK
"desi nu m,a intereseaza" pai la ce miai raspuns ??? scratch

PACE
Sus In jos
FrosT

FrosT


Numarul mesajelor : 198
Varsta : 31
Localizare : Bacău
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 13/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 4:47 am

Io va dau un sfat...faketiva kont pe www.metaldamage.ro ji jucati. . .e mai simplu k bitefightul...ji scrieti la preten spawn95
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 7:40 am

StRaNgE a scris:

A SI LORDVLADYK
"desi nu m,a intereseaza" pai la ce miai raspuns ??? scratch

PACE

pai porma ziceai ca nu te bag in seama bounce
Sus In jos
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 11:43 am

pai la cum miai raspuns era mai bine daka nu ma bagai de asta tiam atras atentia
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 2:30 pm

StRaNgE a scris:
pai la cum miai raspuns era mai bine daka nu ma bagai de asta tiam atras atentia

pai cum sa-ti raspund mah daca ma certi? multumesc draga o sa fiu mai atent pe viitor sa nu mai manifest asemenea atitudini, te salut si iti doresc numa bine si condoleante sincere pt benzema bounce
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 4:31 pm

taci ma o data mam saturat de tine...si de gandirea ta de zeu
Sus In jos
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 4:45 pm

"nu ma ocup de psihiatrie pediatrica imi pare rau"
da dar ai 30 de ani si injosesti copilu (benzema)

akum mam luat de tine

"UNU K U LORDVLADYK K AI 30 ANI AR TREBUI SAL CALMEZI PE COPILU ALA BENZEMA "
asta era parerea mea despre kum ar fi trebuit sa te comporti cu el
Sus In jos
lordvladyk
SemiZeU
lordvladyk


Numarul mesajelor : 510
Varsta : 45
Localizare : langa madelaine
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:04 pm

1. benzema: don't look to close into my angel eyes
2. strange: bah tu ai fumat ceva azi......... recunoaste Laughing
Sus In jos
CiudaT

CiudaT


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : roma\italia
Data de inscriere : 14/08/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:33 pm

mereu fumat tras beat ori cand ori cum ori cear fii


PACE
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 6:16 pm

[quote="StRaNgE"]mereu fumat tras beat ori cand ori cum ori cear fii


PACE

cheers cheers ai luat orvis?
Sus In jos
necro
Clan Master
necro


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 45
Localizare : lost in time
Data de inscriere : 14/06/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 6:39 pm

benzema in locul tau nu as mai vb si mi-as turna tzarana in cap, invata ce inseamna prietenia , loialitatea, corectitudinea....
si nu uita ceva nu vei ajunge niciodata undeva in viata fara aceste calitati.
Vad ca atacurile tale asupra 4All au ajuns intr-un punct care incepe incet dar sigur sa ma deranjeze....rau e usor de facut ...bine insa mai greu....
si tine minte ceva prietene am avut contul tau de pe s2 la degetul mic, puteam sa iti vand itemele, sau sa il fur, insa am ales sa nu o fac si nu am lasat nici pe altii sa o faca[user Elminio parola mami] pt ca NU VOI AJUNGE CA TINE, nu ma murdaresc pt un joc prietene RETINE asta cat vei juca BF, altul in locul meu te lipsea de contul ala.Asa ca nu mai comenta TU de onestitate sau corectitudine.Plus ca mai am niste chestii despre tine cu care te pot aduce la 0.
Controleaza-ti limbajul pe acest forum si incerca sa pari "mielusel" ca sa nu vina The Big Bad Wolf sa te manance.
Sus In jos
https://necropolis.forumgratuit.ro
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 11:26 pm

necro a scris:
benzema in locul tau nu as mai vb si mi-as turna tzarana in cap, invata ce inseamna prietenia , loialitatea, corectitudinea....
si nu uita ceva nu vei ajunge niciodata undeva in viata fara aceste calitati.
Vad ca atacurile tale asupra 4All au ajuns intr-un punct care incepe incet dar sigur sa ma deranjeze....rau e usor de facut ...bine insa mai greu....
si tine minte ceva prietene am avut contul tau de pe s2 la degetul mic, puteam sa iti vand itemele, sau sa il fur, insa am ales sa nu o fac si nu am lasat nici pe altii sa o faca[user Elminio parola mami] pt ca NU VOI AJUNGE CA TINE, nu ma murdaresc pt un joc prietene RETINE asta cat vei juca BF, altul in locul meu te lipsea de contul ala.Asa ca nu mai comenta TU de onestitate sau corectitudine.Plus ca mai am niste chestii despre tine cu care te pot aduce la 0.
Controleaza-ti limbajul pe acest forum si incerca sa pari "mielusel" ca sa nu vina The Big Bad Wolf sa te manance.

ms frumos necro respectele mele fata de tine si atata...restul...mai ales lissa ma gandesc si aquma ce rau a vrut sa-mi faca... Evil chit ca ma las de server 10 dar sa pe cuvantul meu daca va exista black rose [4all] iau 300 de potiuni si atac non stop...
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 12:25 am

Krekona a scris:
necro a scris:
benzema in locul tau nu as mai vb si mi-as turna tzarana in cap, invata ce inseamna prietenia , loialitatea, corectitudinea....
si nu uita ceva nu vei ajunge niciodata undeva in viata fara aceste calitati.
Vad ca atacurile tale asupra 4All au ajuns intr-un punct care incepe incet dar sigur sa ma deranjeze....rau e usor de facut ...bine insa mai greu....
si tine minte ceva prietene am avut contul tau de pe s2 la degetul mic, puteam sa iti vand itemele, sau sa il fur, insa am ales sa nu o fac si nu am lasat nici pe altii sa o faca[user Elminio parola mami] pt ca NU VOI AJUNGE CA TINE, nu ma murdaresc pt un joc prietene RETINE asta cat vei juca BF, altul in locul meu te lipsea de contul ala.Asa ca nu mai comenta TU de onestitate sau corectitudine.Plus ca mai am niste chestii despre tine cu care te pot aduce la 0.
Controleaza-ti limbajul pe acest forum si incerca sa pari "mielusel" ca sa nu vina The Big Bad Wolf sa te manance.

ms frumos necro respectele mele fata de tine si atata...restul...mai ales lissa ma gandesc si aquma ce rau a vrut sa-mi faca... Evil chit ca ma las de server 10 dar sa pe cuvantul meu daca va exista black rose [4all] iau 300 de potiuni si atac non stop...

OaU !! 300 potiuni ? poate din parti !! Sleep Tare periculos esti mai bem zeama ! Burn

Iti joci bine rolul, pacat ca'l joci pe picior stramb. Twisted Evil

Tine minte asta, cu Black Rose ori fara Black Rose io's multumita. Io pot sa stau la fel de bine singura, ori datorita tie ma voi duce in Clan, unde voi ramane vampira sa articulez varcolaci recalcitranti ca tine. lol! Iar tu scumpul meu razboinic ai sa'ti suji in continuare dejtu,si ai sa incerci sa te razbuni ca un retard milog. Laughing bounce bounce
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 12:47 am

[quote="lissa"][quote="Krekona"]
necro a scris:
[color=orange]benzema in locul tau nu as mai vb si mi-as turna tzarana in cap, invata ce inseamna prietenia , loialitatea, corectitudinea....
si nu uita ceva nu vei ajunge niciodata undeva in viata fara aceste calitati.


OaU !! 300 potiuni ? poate din parti !! Sleep Tare periculos esti mai bem zeama ! Burn

Iti joci bine rolul, pacat ca'l joci pe picior stramb. Twisted Evil

Tine minte asta, cu Black Rose ori fara Black Rose io's multumita. Io pot sa stau la fel de bine singura, ori datorita tie ma voi duce in Clan, unde voi ramane vampira sa articulez varcolaci recalcitranti ca tine. lol! Iar tu scumpul meu razboinic ai sa'ti suji in continuare dejtu,si ai sa incerci sa te razbuni ca un retard milog. Laughing bounce bounce

vai tu ce sa-ti povestesc...nu esti in stare nici itemele sa ti le cumperi...tea batut zanaceabuna rusine satie fie...
Sus In jos
lissa

lissa


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 43
Localizare : Canada/U.S.A.
Data de inscriere : 01/09/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 12:57 am

[quote="Krekona"][quote="lissa"]
Krekona a scris:
necro a scris:
[color=orange]benzema in locul tau nu as mai vb si mi-as turna tzarana in cap, invata ce inseamna prietenia , loialitatea, corectitudinea....
si nu uita ceva nu vei ajunge niciodata undeva in viata fara aceste calitati.


OaU !! 300 potiuni ? poate din parti !! Sleep Tare periculos esti mai bem zeama ! Burn

Iti joci bine rolul, pacat ca'l joci pe picior stramb. Twisted Evil

Tine minte asta, cu Black Rose ori fara Black Rose io's multumita. Io pot sa stau la fel de bine singura, ori datorita tie ma voi duce in Clan, unde voi ramane vampira sa articulez varcolaci recalcitranti ca tine. lol! Iar tu scumpul meu razboinic ai sa'ti suji in continuare dejtu,si ai sa incerci sa te razbuni ca un retard milog. Laughing bounce bounce

vai tu ce sa-ti povestesc...nu esti in stare nici itemele sa ti le cumperi...tea batut zanaceabuna rusine satie fie...

uuuuf scumpule... it truly does suck to be you ... lol! incerci sa'mi oferi tu iteme sa te lasam in pace ? iar zana... ete scirtz... tu primesti mai multa bataie zi de zi, decit iau io intr'o luna pe joc Smile bounce

si da imi este rusine... de mama-ta ca a nascut asa un cartof prajit ca tine lol!
Sus In jos
Krekona

Krekona


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 32
Localizare : braila
Respectarea regulilor : Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 441010
Data de inscriere : 30/07/2008

Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 1:07 am

s-o iau pe sortan **** si pe ficata...sa vedem ce ma zici aquma...tarfa dreaq..eu nu mam legat de mata ...mai javra ce esti ....cine a zis ca femeile sunt zdrente si viclene ala a avut dreptate...si tu esti una dintre ele.. Poc Prost



Avertisment pt insulta grava.
necro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tradatori in Alianta!!   Tradatori in Alianta!! - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Tradatori in Alianta!!
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Admin in alianta!
» Probleme in alianta a 2-a!
» TheGame (alianta a II-a)
» Schimbare nume alianta!!
» Tring! O noua alianta!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to CLAN :: Arhiva-
Mergi direct la: